Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: golf iv  (Posjeta: 6557 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: golf iv
« Odgovori #40 : 26 Veljača, 2011, 13:54:16 »
Kad vam 90ks ide tolko, kolko onda ide moj 1.8T 150 ks?

250 :toothy12:
Ti satovi na wv nepokazivaju bas najtocnije, poznanik ima cadyja grafiran do 260 on ga vozio 200 punog robe :toothy12:
Al svejedno, mislim da to nije ni bitno koliko uhvati, bitno je za koliko uhvati, da se nekvari i zivio kume...

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: golf iv
« Odgovori #41 : 26 Veljača, 2011, 14:29:23 »
250 :toothy12:
Ti satovi na wv nepokazivaju bas najtocnije, poznanik ima cadyja grafiran do 260 on ga vozio 200 punog robe :toothy12:
Al svejedno, mislim da to nije ni bitno koliko uhvati, bitno je za koliko uhvati, da se nekvari i zivio kume...
to je vec problem  ;D

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: golf iv
« Odgovori #42 : 26 Veljača, 2011, 15:04:11 »
ovisi kako je koji motor ubijen,oni koji su dobri ici ce i vise malo,koji su razdrkani i na hladno gazeni ne mogu toliko ic,bitno da se vozi,jebes i ti 10-20 km/h brze

Offline Go-Go RUNNER

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp
Odg: golf iv
« Odgovori #43 : 26 Veljača, 2011, 18:42:16 »
Ma ne seri, 1.9tdi 110ps moze max 180-190, onaj od 90ps ni 180 nemoze, al ubrzava ko metak sta je je...
Sto se izgleda tice auto mi je tesko stanje, mk3 mi je lipsi mada su oba auta qurac u tehnoloskim rjesenjima, ako ces vw kupi pola, golfa odhebi...

Nezz zašto ti sereš da se tako prosto izrazim! Kad je meni octavia 90ks išla 200 i nemoj pizdit da nemože ići kad može, za 110ks neznam koliko ide jer se u njemu nisam vozio do max. brzine.....ali može sigurno 10km/h više od 90ks....

Kad vam 90ks ide tolko, kolko onda ide moj 1.8T 150 ks?

bar 250

Offline tajfun

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 190
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Korčula
  • Moj Skuter: tph
Odg: golf iv
« Odgovori #44 : 26 Veljača, 2011, 18:58:09 »
pa uštelat ću ti ja bilo koje smeće od auta da ide 250 ali snaga motora se u getribi dijeli na ubrzanje ili krajnju pa promisli malo koliko je vama ubrzanje na 90ks koji ide 200 u odnosu na jednog sa 150 ks koji će isto ić 200.a da se mene pita rađe ću auto sa ubrzanjem nego s krajnjom jer duga getriba služi svrsi samo na autocesti,a probaj s tim tu kod mene na otoku svako auto s kraćom getribom i istom snagom će te prat pa i s manjom.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: golf iv
« Odgovori #45 : 26 Veljača, 2011, 18:59:38 »
ja dok sam imao ladu nivu probio brzinu svjetlosti... mislio da je netko ugasio svjetlo , tek poslje skuzio da svjetla uredno rade  :dontknow:
al je stroj 1.7 72 ks... buraz TRGA
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: golf iv
« Odgovori #46 : 26 Veljača, 2011, 19:02:19 »
pa uštelat ću ti ja bilo koje smeće od auta da ide 250 ali snaga motora se u getribi dijeli na ubrzanje ili krajnju pa promisli malo koliko je vama ubrzanje na 90ks koji ide 200 u odnosu na jednog sa 150 ks koji će isto ić 200.a da se mene pita rađe ću auto sa ubrzanjem nego s krajnjom jer duga getriba služi svrsi samo na autocesti,a probaj s tim tu kod mene na otoku svako auto s kraćom getribom i istom snagom će te prat pa i s manjom.

Otom ti i govorim, nije bitno koliko ide nego kako ubrzava, svako g#vn% se more natrat 200, al nesto ce pric 200 za 30s a nesto za desetak minuta i optimalnim uvjetom nizbrdice i bure, nije to skuter 50ccm pa da se gleda krajnja...

Nezz zašto ti sereš da se tako prosto izrazim!

Da ispraznim crjeva ??? :dontknow:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: golf iv
« Odgovori #47 : 26 Veljača, 2011, 19:05:03 »
postao je teski spamm i pocinje lagano podrugivanje...lock

ako treba vlasniku teme otkljucat ce se