Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomagajte Runner 50 !!  (Posjeta: 2931 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nrg extreme

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1114
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: da
Odg: Pomagajte Runner 50 !!
« Odgovori #20 : 01 Listopad, 2010, 23:36:08 »
danas sam si uzeo vremena i doma pogledao par starih cilindara, na skuteru imam od runnera mislim da je 2005 ili 2004g.

a doma imam od runnera 06, nrg power (mislim 05) i par starih od nrg.a i runnera između 90 i 03.. i ima razlike između cilidnara npr. nrg 03. ima vece kanale vidljivo okom nego kaj ima recimo runner 05 (ovaj kaj sad imam je taj od runnera i ide oke skut.. al znam da bi sa onim iso bolje smao kaj je onaj potrosen full) ali i ovaj se zavrti sa origanl spuhom sa katalizatorom i spojenim na ravnici zavrti na 9+ sa 5.7 rolicama.

a sad cu ic probat uskoro sa zx-om kak ce ic i 5gr rolicama dal ce bit kakve razlike naspram starog cilindra.
E vidiš ova stvar me već duže interesira dali ima razlike između starih i novih piaggio cilindara.
Logično bi bilo da bi se smanjile performasne mašine zbog novih zakona da se naprave i promjene na cilindru što nije i nužno ali
očito da su napravili taj zahvat ako si uočio da su kanali manji. :icon_thumright:

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: Pomagajte Runner 50 !!
« Odgovori #21 : 02 Listopad, 2010, 11:12:42 »
ima i ralike u broju cilndara ja sam prepostavio da su novi manji jer prije nisam obracao paznju na to i sv sam ih na policu slagao... ali cilindar sa vecim kanalima ima ima oznake samo sa jedne strane dok sa druge nista, dok cilindar sa manjim kanalima ima i sa druge strane oznake.
🙈

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pomagajte Runner 50 !!
« Odgovori #22 : 02 Listopad, 2010, 13:08:45 »
ima razlike i u visini cilindra, oni stari su nesto nizi :)

i klipovi su im tj, pera na klipovima su manja/uza

kod frenda smo mjenjali na nrgiju iz 2004 stavljali garnituru tamo iz 99, iso je osjetno bolje
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: Pomagajte Runner 50 !!
« Odgovori #23 : 02 Listopad, 2010, 15:05:24 »
nisam ni sumnjao..
🙈