Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: opruge kvacila  (Posjeta: 1562 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline svrle

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
opruge kvacila
« : 23 Kolovoz, 2007, 20:39:36 »
Sta bi trebalo staviti na jet force?Koje opruge kvacila,koje rolnice?Skut je serijala,znaci sve fabricki,hteo bih da mi malo ranije krece,ovako krece tek na 5500 obrtaja,a to je glupo,ili je to bolje?Ali ne zelim da izgubim na top speedu puno.I ovako ide sporo,samo 75-80,ali nisam jos skinuo elektronsku blokadu,samo na varioamtu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: opruge kvacila
« Odgovori #1 : 23 Kolovoz, 2007, 20:42:04 »
stavljanje lakših rolica ili jačih federa nema smisla ak je skuter skroz serijala..
ak staviš auspuh to je već drugo..
ovako jedino pola grama lakše ali nije nužno..
ostavi kako je..

Offline svrle

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: opruge kvacila
« Odgovori #2 : 23 Kolovoz, 2007, 20:46:46 »
ja sam trazio spuh za moj skut,ali kazu svi da je bolje da ostavim fabricki,jel sa sportskim moze samo da ide gore nego sto ide sa serijskim.Ne znam sta da radim.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: opruge kvacila
« Odgovori #3 : 23 Kolovoz, 2007, 20:58:08 »
ma tko to kaze, ljudi pricaju gluposti
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: opruge kvacila
« Odgovori #4 : 23 Kolovoz, 2007, 20:59:55 »
ima toga, tak su i meni rekli prije 3 godine za zipa, a ja liku kažem, čovječe s ovim skuterom u italiji voze trke.. :headbang:
on me zbunjen gleda..
neznam sad kakav spuh postoji za jetforcea, ali ak je einspritz, moguće je da se ponaša ko ditech ili pure jet, znači serijski spuh je bolji..

Offline svrle

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: opruge kvacila
« Odgovori #5 : 23 Kolovoz, 2007, 23:09:35 »
ajnspric je u pitanju.Za sad je dobar sto se tice toga.Nije se kvario uopste od kada sam ga kupio,iako vazi za veliko sranje od skutera svuda u svetu.Takvi su bili prvi modeli,ovaj moj izgleda ima taj problem uklonjen.Nego da ne skecemo sa teme.Jel zna neko sta da radim,i da li znate koliko on moze max da ide kad se skinu sve blokade?