Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: trebam uslugu i pomoc - minareli rolice i federe kvacila  (Posjeta: 611 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline brinc

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sr50 www
trebam uslugu i pomoc - minareli rolice i federe kvacila
« : 20 Listopad, 2009, 08:20:11 »
e ovak decki trebam pomoc!!!

trebo bi za minareli rolice i federe kvacila, pa cak i centralni samo za probu da vidim kak ce sljakat i kaj ce najbolje sljakat!!!

e sad neznam kak bi to odradil. ak neko ima polovnih novih kaj got nije bitno. naravno ak cete htjet prodat to svoje ak ce mi pasat super, ak ne platit cu neku naknadu vama za djelove, a sebi kupit vec negdje. glavno da znam kaj trebam. ovak cu poludiit. nit imam para nit volje kupovat 100 paketa da mi kasnije samo stoje bezveze!!!

ajde nadam se da cemo nekaj sredit.

hvala unaprijed!!!
« Zadnja izmjena: 20 Listopad, 2009, 09:05:15 eladio »

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: trebam uslugu i pomoc - minareli rolice i federe kvacila
« Odgovori #1 : 20 Listopad, 2009, 10:29:25 »
Koje dimenzije trebas?

Jer ja imam oko 10 setova rolica bez bridova u dimeniziji 16x13 i vise mi ne trebaju...

Offline brinc

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sr50 www
Odg: trebam uslugu i pomoc - minareli rolice i federe kvacila
« Odgovori #2 : 20 Listopad, 2009, 11:40:31 »
Za malossi multivar, dakle 16x13. Joj slowrider zivot ces mi spasit!!! Puno hvala!!! A trebat cu u nekom razmjeru od 3  do 5 grama.