Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Moguce da ili ne ?!  (Posjeta: 1018 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Moguce da ili ne ?!
« : 03 Kolovoz, 2009, 16:47:46 »
Eh ovako jedan lik iz Gracanice vozi nekog Vx ili sta vec sa 210 ccm kitom nekakim malossi...eh on kaze polupo je runnera i sebi je od poliesetera napravio sve oklope i nosace i one kacalice na plastikama sve...znaci uglavnom lik tvrdi donesem mu runnera i on od poliestera napravi ti sve plastike iste takve i dobijes i srate i novi jedan komplet...ajde ja pitam nosace kako pravi kaze isto....ne pravi lik kalup da ima ili nesto nego kaze nalijepo na plastiku kako je na motoru i onda kad se osusi skine ...ja ono stao gledam...nemogu da vjerujem jer znam kad sam pravio nosac na prednjoj maski ako malo nesto ima poliestera ili neceg da smeta nemozes uklopit ....sad eto ja sam uvjern 100% da nema sansi da napravi komplet plastika tako ...on tvrdi i jos par njih da sam ja budala da nemam blage i slicno ok ajde reko....inace taj fenomen od lika je sa bhskuteri pa me ne cudi ...oni tamo su inace svi inzinjeri za 2t i 4t skutere ...cast izuzetcima :P kaze lik ja ti imam 100% tjuniranog runnera 210 tog ....jeben neki tjuner....slabi ste vi tamo u hr za sve  nas ovdje ...vidite kakvi mi tjunere imamo kad voze takve runner i to full naturpijanog :P  :toothy3:  :laughing1: :laughing6: :laughing3:

p.s molio bi ekipu iz gracnice isto da se javi ...Amer nekakav ...znal ko tog lika ?? koje ,staje ??
« Zadnja izmjena: 03 Kolovoz, 2009, 16:53:08 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline b_l_a_c_k

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Nexus 500
Odg: Moguce da ili ne ?!
« Odgovori #1 : 03 Kolovoz, 2009, 17:03:27 »
Eh ovako jedan lik iz Gracanice vozi nekog Vx ili sta vec sa 210 ccm kitom nekakim malossi...eh on kaze polupo je runnera i sebi je od poliesetera napravio sve oklope i nosace i one kacalice na plastikama sve...znaci uglavnom lik tvrdi donesem mu runnera i on od poliestera napravi ti sve plastike iste takve i dobijes i srate i novi jedan komplet...ajde ja pitam nosace kako pravi kaze isto....ne pravi lik kalup da ima ili nesto nego kaze nalijepo na plastiku kako je na motoru i onda kad se osusi skine ...ja ono stao gledam...nemogu da vjerujem jer znam kad sam pravio nosac na prednjoj maski ako malo nesto ima poliestera ili neceg da smeta nemozes uklopit ....sad eto ja sam uvjern 100% da nema sansi da napravi komplet plastika tako ...on tvrdi i jos par njih da sam ja budala da nemam blage i slicno ok ajde reko....inace taj fenomen od lika je sa bhskuteri pa me ne cudi ...oni tamo su inace svi inzinjeri za 2t i 4t skutere ...cast izuzetcima :P kaze lik ja ti imam 100% tjuniranog runnera 210 tog ....jeben neki tjuner....slabi ste vi tamo u hr za sve  nas ovdje ...vidite kakvi mi tjunere imamo kad voze takve runner i to full naturpijanog :P  :toothy3:  :laughing1: :laughing6: :laughing3:

p.s molio bi ekipu iz gracnice isto da se javi ...Amer nekakav ...znal ko tog lika ?? koje ,staje ??

aaaaahahahah..znam tog lika samo iz vidjenja..mogu ti reci samo da je veliki furac.. mislim da ga zovu "amaka"..stari mu ima neku firmu..
« Zadnja izmjena: 03 Kolovoz, 2009, 17:05:06 b_l_a_c_k »

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Moguce da ili ne ?!
« Odgovori #2 : 03 Kolovoz, 2009, 17:03:45 »
moguce je aki moras bit jebeni majstor..ja sam na runneru imao dosta polupane plastike i dosta je falilo i plastike i nosaca i kopci i eno plastike su sad ko nove.. :icon_biggrin:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Moguce da ili ne ?!
« Odgovori #3 : 03 Kolovoz, 2009, 17:19:54 »
ma brate ok ja razumijem kad imas plastiku neku osnovu pa krpis rupe velike i komade koji fali...ali on kaze znaci donese nove plastike i on od poliestera napravi iste takve kopiju sa svim kacalicama i nosacima i jos budu bolje od od starih plastika i dobijes 2 seta plastika ...on ne govori o krpljenu ili slicno ,nego kako on kaze on izlije nov plastike od poliestera...a licno znam da kad radis poliesterom i smolom i vlaknima da ona nisu savitljiva znaci nedaju puno manipulacije ..kad napravis nesto od poliestera mora bit savrseno inace bi moro natezat npr rupe od nosaca ili plastike da uklope a to je nemoguce kad se uradi poliesterom jer nije elastican ..bude tvrd ko kamen....
« Zadnja izmjena: 03 Kolovoz, 2009, 17:22:37 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Moguce da ili ne ?!
« Odgovori #4 : 03 Kolovoz, 2009, 17:26:00 »
aaaaahahahah..znam tog lika samo iz vidjenja..mogu ti reci samo da je veliki furac.. mislim da ga zovu "amaka"..stari mu ima neku firmu..

primjetio sam da je furac i neki tatin sin..jer svak druga mu je rijec ..ulozio sam toliko para,znas ti sta ja jos vozim,koji mob imam,ofo ono ...uglavnom prica tipicna onih tatini sinova svaka druga znas ti koliko ja para imam...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Moguce da ili ne ?!
« Odgovori #5 : 03 Kolovoz, 2009, 20:23:27 »
kao srto goki kaze moze se ali izrada onda fakat mora bit po PS-u
taj sam