Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: lulica drag volan  (Posjeta: 931 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
lulica drag volan
« : 23 Travanj, 2009, 15:26:44 »
jel je moguce lulicu kako iskemijat nikako da ju nabavim polovnu a za novu 250 kuna nedam jer je to bezobrazno
ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja

Offline Broken

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 111
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Gilera VX(R)
  • MojSetup: Da, onaj jaki
Odg: lulica drag volan
« Odgovori #1 : 23 Travanj, 2009, 16:27:02 »
Gle moguće je to napravit, skiciraš i daš tokaru da ti istokari, ali nikad ti nebude mogla biti završna obrada kao one lulice šta gledaš na Scooter centru ili takvim stranicama...

No opet tokar ti za to sigurno nece uzet manje od 150kn tako da se više isplati uzet novu...
Zgorio mi ventil ! ! !

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: lulica drag volan
« Odgovori #2 : 23 Travanj, 2009, 17:16:52 »
jel je moguce lulicu kako iskemijat nikako da ju nabavim polovnu a za novu 250 kuna nedam jer je to bezobrazno

to je bezobrazno,pitaj koliko ono smeće od original volana dođe dućanu ?

Prave one lulice Hebo i stage6 koje mi se čine puno kvalitetnije dođu i više...Nije ni ova STr8 sranje toliko,ali zato su volani smeća smeća...jako uski makar se meni osobno to sviđa,ali mi se nesviđa jer su od perforiranog čelika,većina ovih jeftinjara volana šta ima na SA i SC da budemo jasni ;)

A tokar će ti najmanej uzet 150kn ako imaš sreće i obrada sigurno neće izgledat ko ovo sa SA jer sumnjam da bi mu se dalo zajebavat sa tim za toliko novaca.Možda ako si dobar s nekime pa da ti to napravi,ali ti naravno treba neki iskotirani crtež ili primjerak lulice da po njemu radi.


~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
Odg: lulica drag volan
« Odgovori #3 : 23 Travanj, 2009, 17:48:07 »
a nista morat cu kupit na kraju ovu cigansku lulicu od str8 mamu joj precijenjenu  :cice_s:
ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja