Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kako prodati skut na kreditu  (Posjeta: 1387 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
kako prodati skut na kreditu
« : 15 Ožujak, 2009, 22:46:41 »
zanima me moze li se ikako bez otplacivanja kredita prodati nekome skut legalno.. lik od kojega sam kupio ne moze od jednom otplatiti kredit a uredno ga placa.. meni je hitno za prodati skut.... zanima me postoji li koji nacin osim swapa rame sa papirima... znaci sve je ok, samo skut se jos otplaciva, a ja sam uzeo skut " na povjerenje" i ne sumnjam da ce me lik koji otplaciva taj skut sjebati..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: kako prodati skut na kreditu
« Odgovori #1 : 15 Ožujak, 2009, 22:51:10 »
Znaci, ti si dao novce za skuter prvom vlasniku, a on i dalje placa kredit za taj skut koji jos glasi na njega i ti bi ga sad prodao?
Jedino da nadjes nekog ko ce tebi dat novce, a da skut i dalje bude na ime prvog vlasnika.
Ili da vlasnik rijesi kredit pa prepise skut na novog kupca, a tebe preskoce.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: kako prodati skut na kreditu
« Odgovori #2 : 15 Ožujak, 2009, 22:54:11 »
ja sam htio ovo trece rjeenje, ali lik nema love da odjednom otplati , pricao sam sa njim, shvacam da je kriza, samo ljude odbija to sto nisi vlasnik, shvacam i to..
a zanima me kako ide ovo sa papirima, jel se tada posalje cijela rama i knjizica vozila, pa ti samo prebacis sve na tu rau ili sto, ovaj skut mi same probleme donosi sa nekim ljudima a nasao sam jednog RS-a kojeg bi mogao kupiti za lovu koju bi od prodaje ovog dobio...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: kako prodati skut na kreditu
« Odgovori #3 : 15 Ožujak, 2009, 22:56:50 »
ja sam htio ovo trece rjeenje, ali lik nema love da odjednom otplati , pricao sam sa njim, shvacam da je kriza, samo ljude odbija to sto nisi vlasnik, shvacam i to..
a zanima me kako ide ovo sa papirima, jel se tada posalje cijela rama i knjizica vozila, pa ti samo prebacis sve na tu rau ili sto, ovaj skut mi same probleme donosi sa nekim ljudima a nasao sam jednog RS-a kojeg bi mogao kupiti za lovu koju bi od prodaje ovog dobio...

Samo je bitna rama. Dijelove mozes prebacit

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: kako prodati skut na kreditu
« Odgovori #4 : 15 Ožujak, 2009, 23:00:11 »
moram se raspitati koliko dodju da je ok.. pa ga prodati... sto mislis koji bi mogao cijenu postici.. skut je 2007. a prva regaa je 20 12 2007. sve ce biti serijala TG presla 4 k km, samo nardo na njoj... zablokirana struja na 9 k rpma bila..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: kako prodati skut na kreditu
« Odgovori #5 : 15 Ožujak, 2009, 23:00:48 »
pojma nemam