Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Fake ?  (Posjeta: 2967 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: Fake ?
« Odgovori #20 : 13 Veljača, 2009, 20:00:02 »
 :toothy9: a kako baš snime to kad su duhovi...  :toothy12:   malo sajle, pomoćnik...  :laughing7:   još ET likovi  :laughing3:
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline doc-sr150

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika gorica
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: Caberg
  • MojSetup: 180ccm tuned by SRT-TEAM
  • MojSpuh: ser+34 tuned by SRT-TEAM
Odg: Fake ?
« Odgovori #21 : 13 Veljača, 2009, 20:10:31 »
evo kad sam ovo pogledao, malo sam se najezio  :toothy3:


btj....aaaaaaaa zasro sam se od straha,ti speed nisi normalan...kmeee mamaaaaaaaaa....
Jel se ti pucaš sa čime??? Ne sve je serijsko..

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: Fake ?
« Odgovori #22 : 13 Veljača, 2009, 20:13:32 »
joj da sad tu počnem stavljat videje šta bi to bilo... Pa pol foruma nebi spavalo narednih par dana.  :icon_thumright:  :toothy3: . Al aj reč ču samo jednu sitnicu. Jel ko čuo kad za EVP . To znači elektric voice phenomenom . Dalje googlajte. Meni se neda o tome više. Ipak želim danas ljepo zaspat  :toothy3:  :toothy12:
Potpis

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Fake ?
« Odgovori #23 : 13 Veljača, 2009, 20:19:34 »
al nestio kad je fake onda je stvarno fake jbt sat sam nasao neku snimku ozbiljnog bracnog para evp snmimali kaze duh EAT MY BIG ASShhhhh

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: Fake ?
« Odgovori #24 : 14 Veljača, 2009, 01:21:59 »
http://forum.xobelisk.net/viewtopic.php?f=19&t=47

hehe
baš sam se lijepo nasmijao na evp. kakvo nespavanje? ovo što su "rusi snimili 14km ispod zemlje negdje u sibiru" zvuči kao dobra partijana. imate link na rapidshare da skinete, pa probajte. smiješno.
jedino što sam gledao u dokumentarcu na discovery-u da je istina ovo za snimanje duhova. makar su i tamo to potvrdili da ih se može jedino tako čuti.  :dontknow:

evo još jedan linkić. ništa strašno.

http://cryingplanet.blog.hr/2008/12/1625662207/evp-electronic-voice-phenomena.html

i evo jedan citat koji objašnjava te stvari i kao autentičnost onog prvog linka sa zvukovima u sibiru:

"POSEBNIM ZVUČNIM UREĐAJEM SLUŠAJU MRTVACE

Nedavno sam objavio post vezan za ''autentične'' zvučne snimke pakla na Sibiru. Ovoga puta ono ima veze s upotrebom tehnologije, tzv. Fenomena elektronskog glasa, poznatog kao EVP (Electronic voice phenomenon) putem kojeg se bilježe zvukovi koje običnim uhom ne možemo čuti.

Skeptici osporavaju da snimači zvukova hvataju signale takve vrste, te tvrde da su ljudi koji misle da čuju glasove s druge strane žrtve pareidolije ili apofenije.

Riječ je o pojavama kada mozak nasumične zvukove tumači kao poznate mu pojmove (audio pareidolija), odnosno o pronalaženju poretka i smisla u potpuno beznačajnim okolnostima (apofenija).

Čini mi se kako bi ovdje sam Sotona mogao imati upletene prste, kao što je i dosada slučaj kod ljudi koji opušteno prizivaju duhove. Biblija vrlo jasno upozorava na opasnost i kaznu nad onima što se bave spritualnim na ovakav način."
« Zadnja izmjena: 14 Veljača, 2009, 01:35:51 Keky.sb »
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Fake ?
« Odgovori #25 : 14 Veljača, 2009, 03:23:38 »
hhaha cak je i u novinama to bilo hehe
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta