Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner 50 SP vodena pumpa  (Posjeta: 4323 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aleks

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: CPI Aragon
Odg: Runner 50 SP vodena pumpa
« Odgovori #20 : 11 Veljača, 2009, 11:34:08 »
...ageneralno sranje je tek da imam vremena do 23.2. prije neg kaj moram vratit tablice... :(

Tako je i meni bilo, odnosno doslo mi pismo doma da nisam registrirao skuter, nakon jedno 3-4 mjeseca. (jebiga zaboravio)
Pise da ga moram odjavit u roku od 15 dana ili tako nesto. Uglavnom zvao sam tehnicki, rekli oni ako u to vrijeme prodjem na tehnickom, nema beda, brise se to da moram odjavit. Bullshit.
Dodjem na tehnicki, kazu mi, aaaaa, to je vec njima u kompjuteru, trebas odjavit ipak. Odjavio, isti dan registrirao, doslo me oko 200kn vise nego regularno (jer ti ponovo rade knjizice).

Uglavnom, zakljucak je, ako ti je vec doslo takvo pismo da moras odjavit, odjavi, nema ti druge. I kad poslozis motor, onda ga ponovo regaj (samo reci da ti ne poniste tablicu, mislim da je mjesec dana cuvaju u MUP-u). Bolje je tako, nego brzat sa nekim idejama i potrosit vise od tih 200kn, a na kraju da ipak moras odjavit. Sretno s tim.

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: Runner 50 SP vodena pumpa
« Odgovori #21 : 11 Veljača, 2009, 13:15:21 »
najpametnije bi bilo da uzmes pare nazad ivratis taj blok te kupis odgovarajuci.. ovako ces samo dodatne pare ulagat, i jos dal ce to funkcionirat, pitanje je ..

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Runner 50 SP vodena pumpa
« Odgovori #22 : 11 Veljača, 2009, 13:34:08 »
na svu srecu jos nisam to dobio u posti!  :icon_biggrin:

al dobit cu ako ga do 23.2. ne regam, jer kolko znam imam 3 mjeseca vremena, a meni je rok bio 23.11.

a ovaj blok...ma kud cu sad to vracat...gore sam vec pol toga nasarafio sa svog starog bloka...uostalom, sve ostalo je isto osim tog kucista pumpe...tak da, danas mi frend to nosi tokaru (posto su blok i moj skut u VZ-u) pa cemo vidjet kaj ce rec i kolko para ce bit, iako ja ne vjerujem da ce mi uzet prek 20-50 kn za to kad mora samo rupu prosirit na 2 mjesta i to je to...

Offline Aleks

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: CPI Aragon
Odg: Runner 50 SP vodena pumpa
« Odgovori #23 : 11 Veljača, 2009, 15:47:20 »
Meni je zena na tehnickom rekla da toleriraju mjesec, dva naaaaajvise preko isteka registracije, preko toga da se mora odjavit. Neznam, ako ti je neki tehnicki u blizini, idi tamo i osobno pitaj dal ces moc regat za mjesec dana ili ti vise nece dat. (preko telefona je sranje, nemoj ni probavat).

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Runner 50 SP vodena pumpa
« Odgovori #24 : 11 Veljača, 2009, 16:08:39 »
elektična pumpa mislim da je protok vode 8l /h, nađes ju polovnu za 200-300kn