Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner SP 50 ('07) - Lokacija Svjecice?  (Posjeta: 3173 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BobJoe

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: stock
Runner SP 50 ('07) - Lokacija Svjecice?
« : 15 Veljača, 2009, 17:33:49 »
Dakle, po meni, lulica svjecice bi trebala biti ona crna "lulasta" plastika iz koje idu zice van s jedne strane, preko toga je nastavljena plasticna kapica koja se prvo skine da bi se uopce doslo do lulice. Sve se to nalazi direktno ispod sjedala. Ako je to lulica od svjecice(?), kako se to cudo uopce skida? Da li se lulica odsrafljuje ili samo izcupa? Ako se odsrafljuje, onda kako da prvo odpojim zice s lulice, premda one ulaze u gumu koja se nalazi na straznjem ulazu lulice (koliko sam uspio shvatiti iz jednog posta, da se te zice odsrafljuju s lulice), a tu gumu nisam uspio skinuti. Dakako, mozda govorim o potpuno krivoj stvari. Pozdrav svima!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Runner SP 50 ('07) - Lokacija Svjecice?
« Odgovori #1 : 15 Veljača, 2009, 19:10:35 »
pa dobro covjek ne zna sta sad, i ne misli ispod sica, kad digne sic nego ispod kade govori covjek otprilike

imas poklopac u plastikama kod nogu koji skines i vidjet ces kabal lulicu i svijecicu kako stoji na cilindru, lulicu samo svuces, mozda bude isla malo teze, nemoj samo pokidat kabal

i ako se sagnes pod motor prati granu od auspuha vidjet ces di se spaja s cilindrom s gornje strane je lulica a ispod nje svijecica  :icon_thumright:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline BobJoe

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: stock
Odg: Runner SP 50 ('07) - Lokacija Svjecice?
« Odgovori #2 : 15 Veljača, 2009, 19:20:33 »
OK, hvala na trudu! No, jos smo daleko od nekog konkretnog odgovora! Zanimljivo je za primjetiti, kako nitko nema bilo kakav  koristan odgovor, u smislu: vidis onu plastiku tamo ljevo, pa od toga desno, pa onda gore i to ti je tamo; a radi se o tako popularnom skuteru!

Offline BobJoe

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: stock
Odg: Runner SP 50 ('07) - Lokacija Svjecice?
« Odgovori #3 : 15 Veljača, 2009, 19:24:02 »
Thnx igor.sb! Odgovorio si dok sam pisao... E, vidis to je vec konkretniji odgovor, mozda bude i dovoljan. Thnx once more!

Offline Kenny

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 424
  • Spol: Muški
  • < < < - > > >
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Runner SP 50 ('07) - Lokacija Svjecice?
« Odgovori #4 : 15 Veljača, 2009, 20:10:07 »
dobro ti covjek reko , samo prati granu od auspuha i doc ces do cilindra na kojem je svjecica i lulica.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Runner SP 50 ('07) - Lokacija Svjecice?
« Odgovori #5 : 15 Veljača, 2009, 20:23:59 »
OK, hvala na trudu! No, jos smo daleko od nekog konkretnog odgovora! Zanimljivo je za primjetiti, kako nitko nema bilo kakav  koristan odgovor, u smislu: vidis onu plastiku tamo ljevo, pa od toga desno, pa onda gore i to ti je tamo; a radi se o tako popularnom skuteru!

ne znam koju plastiku, stari runneri su imali s desne strane, plastika se skine i vidis cilindar, svjecicu sve, ne znam kak je na novom runneru, njih ni ne gledam jer su ruzni :P

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline katamai

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner SP 50 ('07) - Lokacija Svjecice?
« Odgovori #6 : 12 Rujan, 2009, 14:48:10 »
pozdrav da se malo uključim čini mi se da si nasao čok a ne lulicu, lulica nema zice na sebi to je samo jedan kabal. prati sto su ti dečki napisali i nećes imat problema...samo njezno s plastikama

Offline skele021

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • Moguce??
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Runner SP 50 ('07) - Lokacija Svjecice?
« Odgovori #7 : 18 Listopad, 2009, 22:01:59 »
Vrlo jednostavno i uopce nemoras skidati plastike.. Imas 2 nacina
1.Cucnes i sa ljeve strane motora uguras ruku i osvijetlis sa necime, vidjeti ces crnu gumu sa lulicom na vrhu, pa ako ti je lulica dobro nabijena svijecica se nece vidjeti, ugl samo iscupas tu lulicu i to je to, nikakve zice nemoras otkopcavati.
2.Ovako ces je lakse locirati. Ispod sica imas na dnu neku plastiku i 4 vide (nisam siguran, mislim da je  4 :S) I kada ih odvidas i dignes plastiku nemozes falit lulicu :D
Moguce!