Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: turbo scooter  (Posjeta: 11999 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: turbo scooter
« Odgovori #20 : 25 Siječanj, 2009, 22:58:13 »
veci broj okretaja, drugaciji hod radilice i vrijednosti provrta i hoda, seriski rezo spuh...veliki dosta rasplinjac itd.. iao je jedan ovdje nekakvu preradu skut x kross ali se raspalo...
pa to sve npr. hac napravi pa opet nije 80cc 30 konja  :icon_scratch: sp180 stroker radilica i ostalo bla,bla i opet nije ko kross te kubikaze
aneznam sve, ali drugaciji su usisi, veci su karbovi, spuhovi su prilagodjeni bas tome, nema nepotrebnog tereta na radilici, veca je zapremnina, drugaciji portinti cilindara, squish , nema variomata i tih gluposti, manja tezina....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: turbo scooter
« Odgovori #21 : 26 Siječanj, 2009, 01:28:07 »
Kut paljenja, Nema ništa elektroniko osim prekid strujnog kruga za gašenje, kanali (koji su joj najbitniji i nemože se više nit 00000001 ks izvuč kanalima na njima) Spuh sa točno napravljenom rezonancijom za tu mašinu, Usis na cilindru prilagođen kanalima, drugačija radilica i ostale sitnice . Čovječe koj je to gušt ganjat po šumama  :icon_thumright:
Potpis

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: turbo scooter
« Odgovori #22 : 28 Siječanj, 2009, 11:26:54 »
mah, ne vidim korist sta je sve to iso radit..... kad je bez problema mogao platit nekog da mu preradi cilindar (nekog dobrog), i izvuc istu snagu.... za manje para....

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: turbo scooter
« Odgovori #23 : 28 Siječanj, 2009, 18:34:47 »
dovoljno snage za orat po polju...stvarno, samo da se zamjeni prjenos, poveča težina i metnu veće gume...bio bi jači nego moj tomo vinković....ako moj traktor vuće pune dvije čeze drva uzbrdo...šta bi ovaj mogao  :laughing7:
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: turbo scooter
« Odgovori #24 : 29 Siječanj, 2009, 08:34:39 »
Kros mašina da se vrti cijelo vrijeme na radnim okretajima ko na skuteru bi se jako vrzo raspala  :laughing7:

A ovo s turbinom... brutala  :o :o

Oduvijek sam sanjal da sam ugradio turbo na svoj scoot. Ali na serijalu pa da dignem performanse za 30-40%  :toothy12:

Sad sam malo stariji pa ne sanjam takve gluposti  :laughing9: :laughing9:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: turbo scooter
« Odgovori #25 : 09 Veljača, 2009, 15:59:20 »
ovo je premalo konja za turbo a ovo je turbina mislim od nekog auta  jer tesko di drugdje nac male turbine a ovo ce se raspst

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: turbo scooter
« Odgovori #26 : 09 Veljača, 2009, 19:11:04 »
ma ja kontam metit mlazni motor na skuter biću najbrži.haha :hbusa:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: turbo scooter
« Odgovori #27 : 09 Veljača, 2009, 23:29:44 »
nakon 3-4k o/min će klip završit u nebu  :toothy9: :toothy9:
al svaka čast na projektu.
Šta je bilo sa onim Nexus turbo, je živo to još?
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: turbo scooter
« Odgovori #28 : 10 Veljača, 2009, 18:45:52 »
Nije to ništa malo konja... Ljudi moji pa nema tu tlakova od 1 bar ili više da bi se dalo dizati snagu u nebesa...

Daklem, ovo je max 0.4bar pritiska i 30ks jer je problematika prevelika da bi se dignuo tlak više.
Niti se tu ima zapremnine za pokrenuti tu turbinu kako spada, niti ima ICa, niti se smjesa goriva i zraka može stlačiti preko 0.5bara bez samodetonacije u usisnoj grani. Da je tako lako svi bi bili boostani na 1.5bar i trkali se sami sa sobom.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"