Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Baotian: gorivo u filteru zraka...  (Posjeta: 3232 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Prcko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani? Grad
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Baotian: gorivo u filteru zraka...
« : 31 Kolovoz, 2008, 09:01:50 »
Prijetelj ima Baotiana i ima problem... Prije tjedan dana je čistio karburator, ali kad ga nekog vremena upali, motor radi 1 minutu i počne se gušit. Razlog tome je gorivo u filteru zraka. Ne znam kako da to popravi.

Molim pomoć!
hvala

Offline Skazz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Baotian: gorivo u filteru zraka...
« Odgovori #1 : 05 Rujan, 2008, 15:59:33 »
to je on garant nesto zeznuo u karb. da nije mozda onaj plovak sto se nalazi u karburatoru dobro postavio jer se i meni desilo jednom kad sam rastavljao karburator zbog jednog malo kamencica koji se nasao u onom prostoru gdje dode taj mali plovak i tako da mi je izbacivalo gorivo van karburatora, a opet cudno mi je da izbacuje gorivo na zracni filter, kod mene izbacuje samo nekad malo ulja a to je sve od preforsiranja skuta tj cesto puni gas...  :icon_biggrin:

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Baotian: gorivo u filteru zraka...
« Odgovori #2 : 05 Rujan, 2008, 19:46:08 »
Pa nek otvori opet karb i dole imas onu crnu "čašicu" u kojoj imas 3 zlatna sarafica dizne i na sredini imas taj plovak nek ga namjesti i zatvori pa neka proba.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Baotian: gorivo u filteru zraka...
« Odgovori #3 : 05 Rujan, 2008, 23:03:10 »
Preljeva mu fergazer i baca mu visak benzina koji nemoze progutat nazad na filter.Dobro su ti rekli decki.Treba skinut fergazer i postelat na plovku nivo goriva i trebalo bi bit onda sve ok.