Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera vxr instalacija  (Posjeta: 2305 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bikelover

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 543
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Korčula
Odg: Gilera vxr instalacija
« Odgovori #20 : 18 Listopad, 2013, 19:34:56 »
Eh da, došlo je na red i štop svitlo, nije radilo dok nisan istika jednu žicu šta ide iz prekidača štopa zadnje kočnice, od tad štop radi kad pritišćen prednju kočnicu. Jeli to prekidač krepa ili? Iiii zašto mi ne blinka lampica od koda, koji mogu bit razlozi?
Ne vozi, gura!

Offline Bikelover

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 543
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Korčula
Odg: Gilera vxr instalacija
« Odgovori #21 : 25 Listopad, 2013, 15:28:10 »
Niko se ne javlja, idemo dalje...

Koji su orginalni osigurači šta idu instalaciju za vxr-a stari tip (2003. godište) Kad san ja otvara, ispod haube je bia onaj prvi od unutra 15 i ostala 3 od 10 (plavi su 15 i crveni 10) a pozada kod akumulatora 2 od 15 (plavi) Dali je to tako ili idu neki drugi jer ču kupit sve nove osigurače pa...iman manual od st-a i ide prvi od 20, drugi i treci od 7,5 i četvrti od 3, e sad ne znan jeli isto tako ide u starog tipa? ??? ::)

I zanima me koje su orginalne žarulje šta idu u stari tip, znači koja je za kratko i koja je za dugo svjetlo (sad je kratko kao neki xenon al nije nego valjda neko kinesko bijelo i dugo je neko jako slabo kao i kratko znači sa dugin vidiš kako na drugin motorima sa kratkin a sa kratkin vidiš valjda 2 m ispred sebe :toothy3: ) I gledan u prijatelja vx 125 ista ka moja (samo je moj vxr) crveno siva i nema prekidač za gasit svitla/poziciju i sa kratkin cilo vrime gore oba svitla i onda kad ukljucis dugo još se pojača (gleda san u vožnji možda je samo pozicija dosta jaka pa izgleda ka da rade oba) a na staroj od 50 san vidia da ka i meni gori livo dugo i kratko desno :icon_scratch:
Ne vozi, gura!