Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Speedfight 2-specifican problem kod ubrzanja?  (Posjeta: 1137 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marac90

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 809
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZagreB
  • Moj Skuter: SR50
Speedfight 2-specifican problem kod ubrzanja?
« : 08 Rujan, 2013, 15:08:00 »
Pozdrav dobri ljudi!  :hello: Imam problem sa svojim sf-om... SF2 LC,2001.g, naime kad je hladan ide dost dobro,al ne kao kad je zgrijan... ok to je normalno... Kad mu dam full gas  ide skroz do 90 (po njegovom satu) bez problema i tada nastaje problem-kada mu oduzmem gas i brzina sa 90 padne na 60-70 tocno taj interval i dam mu ponovno gas (full ili pola ili trećina nema veze) on nikako da prihvati gas i digne okretaje nego ostaje na toj brzini kojih 5 sekundi i onda pocne lagano punit do 90 opet ali ni priblizno kao kad ga spucam od 0-90... A ako mu na 90 oduzmem gasa i padne do 80 onda copi super gas i dobro povuce ali na 60-70 koma kao da dobije neku tesku rupu... Remen je nov,svjecica mijenjana prije 3000km kao i filter zraka,smjesa nije dirana,fergazer očišćen prije par dana,remen novi Malossi Special, rolice prije 3000km (RMS-ove  :sad1:), posmirglane ferode na kvacilu, svjecica smede boje-idealna.... Skuter je serijala,i jos nesto-temperatura ovih dana na ovim temperaturama mi ne ide nikad preko 3 crtice,eventualno 4 ali nikad ne dode do pola... Potrosnja je u normali,a termostat nezz jel je gore ili ne :dontknow:   Molim pomoć ljudi...znaci taj prihvat gasa nakon odzimanja sa 90 pa ponovno davanje gasa na 60-70kmh me muci...  :help:  I da... malo je bolje kad je zgrijan...
Aprilia SR 50 dijelovi morini karb masina svi dijelovi kompletnog skutera....

http://forum.mojskuter.com/index.php/topic,90728.0.html

Offline marac90

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 809
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZagreB
  • Moj Skuter: SR50
Odg: Speedfight 2-specifican problem kod ubrzanja?
« Odgovori #1 : 08 Rujan, 2013, 15:17:22 »
Na skuteru sve valja garantirano 100%...ono sto znam da je otislo je plovak u fergazeru-on ima rupicu i stalno je pun goriva...jel ga moze to mucit pa da mi zato radi te probleme?? Isto tako hladan pali uvijek na zub,a topli nakon 3-4 kurblanja???
Aprilia SR 50 dijelovi morini karb masina svi dijelovi kompletnog skutera....

http://forum.mojskuter.com/index.php/topic,90728.0.html

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Speedfight 2-specifican problem kod ubrzanja?
« Odgovori #2 : 08 Rujan, 2013, 19:52:53 »
Probaj sa 0.5-1g laksim rolnicama i kojom rupicom na dekli za hladjenje prenosa.
Za plovak ne znam sta da kazem.. ne kontam ni kako uopste radi i zatvara ventil ako je plovak probusen i pun benzina.

Offline Erestor

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 411
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2 LC
  • Moja Kaciga: Zeus
  • MojSetup: AIRSAL T6
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Speedfight 2-specifican problem kod ubrzanja?
« Odgovori #3 : 08 Rujan, 2013, 21:32:29 »
Kad rijesis problem rupe u ubrzanju promjeni kilometar sat ;)

Ovo s plovkommi nije jasno ako plovak nije ok motor bi se zaljevao ili gusio ali sve samo ne radio kako treba
« Zadnja izmjena: 08 Rujan, 2013, 21:34:37 Erestor »

Offline ditek

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1091
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Zip SP70, Nrg 50
  • MojSetup: Stage6 Sport Pro MKII
  • MojSpuh: Roost SP1
Odg: Speedfight 2-specifican problem kod ubrzanja?
« Odgovori #4 : 08 Rujan, 2013, 23:48:09 »
99% sam siguran da ti je problem u centralnom federu.. Meni je ista stvar bila na vivacityu, a i na symu je rjesen problem s novim centralnim.. Nabavi novi (serijski) centralni i letit ce ta pežola :icon_thumright:

Offline Palenta0

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 125
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vladislavci
  • Moj Skuter: TROSI VISE OD AUTA
  • Moja Kaciga: NA GLAVI
  • MojSetup: JEDE ZIVU DJECU
  • MojSpuh: CRNI
Odg: Speedfight 2-specifican problem kod ubrzanja?
« Odgovori #5 : 16 Rujan, 2013, 23:11:02 »
Pozdrav dobri ljudi!  :hello: Imam problem sa svojim sf-om... SF2 LC,2001.g, naime kad je hladan ide dost dobro,al ne kao kad je zgrijan... ok to je normalno... Kad mu dam full gas  ide skroz do 90 (po njegovom satu) bez problema i tada nastaje problem-kada mu oduzmem gas i brzina sa 90 padne na 60-70 tocno taj interval i dam mu ponovno gas (full ili pola ili trećina nema veze) on nikako da prihvati gas i digne okretaje nego ostaje na toj brzini kojih 5 sekundi i onda pocne lagano punit do 90 opet ali ni priblizno kao kad ga spucam od 0-90... A ako mu na 90 oduzmem gasa i padne do 80 onda copi super gas i dobro povuce ali na 60-70 koma kao da dobije neku tesku rupu... Remen je nov,svjecica mijenjana prije 3000km kao i filter zraka,smjesa nije dirana,fergazer očišćen prije par dana,remen novi Malossi Special, rolice prije 3000km (RMS-ove  :sad1:), posmirglane ferode na kvacilu, svjecica smede boje-idealna.... Skuter je serijala,i jos nesto-temperatura ovih dana na ovim temperaturama mi ne ide nikad preko 3 crtice,eventualno 4 ali nikad ne dode do pola... Potrosnja je u normali,a termostat nezz jel je gore ili ne :dontknow:   Molim pomoć ljudi...znaci taj prihvat gasa nakon odzimanja sa 90 pa ponovno davanje gasa na 60-70kmh me muci...  :help:  I da... malo je bolje kad je zgrijan...

E upravo se i meni taj isti problem dogadja,samo sto kod mene se okretaji teze dizu :/
:peugeot:

Offline thelikic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: GILERA DNA 50
  • Moja Kaciga: AGV K3 ROSSI
  • MojSetup: top performance variomat,malossi mhr replica spuh,dr.evo70,
  • MojSpuh: Mhr Malossi replica
Odg: Speedfight 2-specifican problem kod ubrzanja?
« Odgovori #6 : 18 Rujan, 2013, 10:59:06 »
Pozdrav

-to ti je standard jel centralni kad mijenjan i kolko km ima skuter?- znaci centralni je za ubrzanje,serijski je nekaj dosta i on nakon nekog vremena jos vise omeksa i nema ulogu kakvu je ono prije
- isto kad upalis ili krenes s motorom,2-3-4 starta dobro ubrzavaju nakon toga se omeksa i kasnije slabije ubrzava
- zamjeni ga sa novim i to je to pa javi dal funkcionira,ako nije to onda cemo dalje,al 99% je centralni u pitanju