Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: izvlačenje udubljenja na grani  (Posjeta: 1533 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
izvlačenje udubljenja na grani
« : 09 Kolovoz, 2008, 13:56:42 »
jel se može to napraviti? dao sam nekom od frendova da se provoza i danas perem skuter i vidim da je grana udubljena jebački....
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: izvlačenje udubljenja na grani
« Odgovori #1 : 09 Kolovoz, 2008, 14:02:56 »
i ja imam isti problem pošto mi je scoot jako nizak   +   zx-ova grana je nekako izvijena jako na dole...

ima li rešenja? ? ?
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: izvlačenje udubljenja na grani
« Odgovori #2 : 09 Kolovoz, 2008, 14:04:51 »
ima ona fora s busenje sitne rupice i izvlacenjem udubine..a moze se napuniti vodom zatvoriti s obje strane i staviti u zamrzivac a to je vec glupa fora...najbolje ti je ovo s busenjem sitne rupice od 1mm 2mm i zakacis udubinu i povuces i onda samo piknes aparatom za varenje i to je to...nadam se da si skonto sta pricam :icon_thumright:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: izvlačenje udubljenja na grani
« Odgovori #3 : 09 Kolovoz, 2008, 14:06:07 »
nije loše rešenje to sa bušenjem rupice, ovo sa zamrzavanjem vode mi se čini mnogo komplikovanije...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: izvlačenje udubljenja na grani
« Odgovori #4 : 09 Kolovoz, 2008, 14:11:24 »
pa to s zamrzavanjem je za inox i ostalo sto ne hrdja...ali s ovim busenjem je najlakse samo zavisi kolika je debljina stjeneke grane

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: izvlačenje udubljenja na grani
« Odgovori #5 : 09 Kolovoz, 2008, 14:13:57 »
pa to s zamrzavanjem je za inox i ostalo sto ne hrdja...ali s ovim busenjem je najlakse samo zavisi kolika je debljina stjeneke grane

da, ako je jako debelo neće biti tako lako izvući to... pretpostavljam da je to sigurno debljine oko 1,5 mm, sa čime to izvlačiti ?
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: izvlačenje udubljenja na grani
« Odgovori #6 : 09 Kolovoz, 2008, 14:21:50 »
ma lagano je moze i na ovaj nacin...probusis rupu ispod udubine i naguras u tu rupu izbijac zakovica i lupkas fino polako.

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: izvlačenje udubljenja na grani
« Odgovori #7 : 09 Kolovoz, 2008, 14:54:12 »
na grani češ teško izvuč izvlakačem,najbolje izrezat poravnat i ponovo povarit
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: izvlačenje udubljenja na grani
« Odgovori #8 : 09 Kolovoz, 2008, 14:57:30 »
busenjem ruzice pa varenjem ces samo smanjit protok plinova jer ce dio vara ostati unutra...

odnesi kod nekog tokara ili kog vec i nek ti u to udubljenje zavari neki komad metala, onda taj dio grane zagrijes do te temperature da se moze povlačenjem za taj metal izvuc ta udubina i to je to...

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: izvlačenje udubljenja na grani
« Odgovori #9 : 09 Kolovoz, 2008, 23:43:09 »
na grani češ teško izvuč izvlakačem,najbolje izrezat poravnat i ponovo povarit

ovo je najbest sto more bit


ostalo je malo komplicirano

inace to se radi kod nekog majstora a ne da ti tatko to ide drkat jer ce jos vece sranje napravit
mislim na to s elektrodom i tako sta

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: izvlačenje udubljenja na grani
« Odgovori #10 : 10 Kolovoz, 2008, 00:52:49 »
ima ona fora s busenje sitne rupice i izvlacenjem udubine..a moze se napuniti vodom zatvoriti s obje strane i staviti u zamrzivac a to je vec glupa fora...najbolje ti je ovo s busenjem sitne rupice od 1mm 2mm i zakacis udubinu i povuces i onda samo piknes aparatom za varenje i to je to...nadam se da si skonto sta pricam :icon_thumright:

Imam sličan problem samo kaj nije na grani nego dalje malo. Tamo di izlazi dim iz topa na ZX-u, e ispod toga imam i s jedne i s druge strane spuha udubinu. Ovo mi se čini dobra ideja sa bušenjem male rupice. Ipak nemreš tolko fulat var ak je milimetarna rupica. Ima koji bolji način od ovog?
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: