Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: mogući problemi sa getribom beverly  (Posjeta: 543 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marinkopavicic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 51
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: yamaxa x-max 250
mogući problemi sa getribom beverly
« : 31 Srpanj, 2013, 16:43:22 »
kad zavrtim zadnje kolo na skuteru(beverly 2003-125) ono kao da ga nešto koči.skuter vozim već skoro 2 godine i tome nisam pridava neku pažnju ali nedavno je brat kupio bev iste godine samo 200 i kod njega se zadnje kolo slobodnije vrti. skinio sam kočiona klješta i probao zavrtit ali sve je ostalo isto. Sad pošto mislim za koji dan minjat gume provjerit ću da nije onaj ležaj na nosaču auspuha loš pa ako ja sa njim sve ok mislin se rastavit getribu i provjerit ležajeve u njoj.
imam manual u kome je sve prikazano i volin sam radit oko motora pa ću ujedno prominit remen, rolice   i klizače ali nekako mi se ovo oko getribe čini pipljivo pa bi dobro doša kakav savjet iskusnijih meštara

Offline PERONOSPORA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: BEVERLY 250
  • Moja Kaciga: NOLAN
Odg: mogući problemi sa getribom beverly
« Odgovori #1 : 19 Kolovoz, 2013, 12:08:44 »
kad zavrtim zadnje kolo na skuteru(beverly 2003-125) ono kao da ga nešto koči.skuter vozim već skoro 2 godine i tome nisam pridava neku pažnju ali nedavno je brat kupio bev iste godine samo 200 i kod njega se zadnje kolo slobodnije vrti. skinio sam kočiona klješta i probao zavrtit ali sve je ostalo isto. Sad pošto mislim za koji dan minjat gume provjerit ću da nije onaj ležaj na nosaču auspuha loš pa ako ja sa njim sve ok mislin se rastavit getribu i provjerit ležajeve u njoj.
imam manual u kome je sve prikazano i volin sam radit oko motora pa ću ujedno prominit remen, rolice   i klizače ali nekako mi se ovo oko getribe čini pipljivo pa bi dobro doša kakav savjet iskusnijih meštara

podjeli taj manual sa nama

Offline marinkopavicic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 51
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: yamaxa x-max 250
Odg: mogući problemi sa getribom beverly
« Odgovori #2 : 19 Kolovoz, 2013, 23:40:23 »
pošali mail na    marinko.pavicic@gmail.com    i poslat ću