Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kymco par pitanja!!  (Posjeta: 389 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline redikulx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 271
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio NRG
  • MojSpuh: Giannelli Reverse
kymco par pitanja!!
« : 18 Kolovoz, 2013, 19:27:51 »
radi se o kymco vitality, motor ima oko 14000km
e sad nedavno je na skuter stavljen leo vince zx-r i lakse rolice, tvornicke su 8.5 sad su 6.5, i motor uzbrdo vuce jako slabo, a na ravno do 40 nasat vuce dobro a preko 40 se zagusi malo, a sta se tice krajnje tu je isto dobar 90 na celeru pokazuje, a problem je vjerovatno dizna koja je 82 a treba 86 a nju nemam nigdi uzet trazija sam posvuda i vise mi se neda zajebavat oko toga, vracam motor na serijski, pa me sad zanima kad vratim serijski auspuh oce moc ostat ove lakse rolice koje su unutra (6.5) i kako ce se ponasat s njima ? i koje sitnice bi trebalo provjerit jos i prominit na ovu kilometrazu?, jedino je remen prominjen, nista vise.
imam jos jedan problem a to je sta motor nemoze upalit bez gasa(nekad upali kad je zagrijan), al to cu odnit na servis da nastela karburator i provjeri cok jer ja stvarno neznam oko tog.

Offline dr.mrgood

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1294
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bribir
  • Moj Skuter: Peugeot Elyseo
  • MojSetup: Malossi Sport 70 ccm,Dellorto 17.5,dizna 80, original airbox
  • MojSpuh: Stock
Odg: kymco par pitanja!!
« Odgovori #1 : 18 Kolovoz, 2013, 22:43:52 »
Ovako, ne mogu ti ostat iste rolice jer ce ti u startu prevrtavat. Drugo, otvori airbox , izvadi filter zraka,operi ga u benzinu , nasprejaj wdom i vrati nazad. I malo podigni ler gas