Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Suzuki Swift 2012  (Posjeta: 10640 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Suzuki Swift 2012
« Odgovori #40 : 16 Svibanj, 2012, 09:30:35 »
Nije mi se baš dalo detaljno čitati ali novi swift, odnosno swift treće generacije počeo se proizvoditi u 2010. godini i kao takav je od prošle godine kod nas na tržištu. Zasad ima jedan jedini motor i to je 1.2L 94 KS atmosferac, redizajniran skroz, ima duple dihtunge na vratima što smanjuje buku vjetra pri većim brzinama i još nekih par korisnih sitnica. Fali mu 6 konja da bi imao kao novi Clio 1.2 Turbo  :toothy11: Ali naravno nebo i zemlja turbak i atmosferac.  :icon_thumright:

Evo slike staroga i novoga:



Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline oaf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: ?
  • MojSetup: 200 2T
  • MojSpuh: /
Odg: Suzuki Swift 2012
« Odgovori #41 : 16 Svibanj, 2012, 14:47:23 »
sve o swiftu imate na crosuzuki . . .ako koga zanima.

evo par swiftova iz Hr . . .kojima teško da može kaj komparirati u klasi . . .


Swift 1.6 turbo . . .performanse poznate forumašima . . .2009 godina


Swift 2008 . . .


Novi Sport . . .2012

By navicici at 2012-03-19




baotian racing team

Offline monetri

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 249
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Suzuki Swift 2012
« Odgovori #42 : 21 Lipanj, 2012, 17:23:08 »
Da, od listopada 2010, ali kod nas je dosao zapravo negdje na proljece prosle godine. Jos ih bas i nema puno, nije to Polo :))
Inace uzivo su razlike puno ocitije i ne mozes fulat jel novi ili stari.
Izolacija unutra je odlicna za mali auto, brtve sigurno pomazu ali treba malo jace vrata zatvarat(pogotovo kod 3door modela kao kod mene) i ima onda onaj tup kvalitetan zvuk. Oko motora se lome koplja jer u moderno vrijeme turbopunjaca smo se ulijenili davati gas i vrtit motor, a ovaj zbilja uziva iznad 3,5, tad promijeni zvuk i onda je to to. Ispod toga nije nista posebno a jos je i tih unutra pa djeluje inertniji nego sto je. U tome i pomaze, za moj ukus i gradsku voznju, malo dug mjenjac. Ali nije bed, mrvicu vise vrtis i uziva i motor i vozac. Potrosnja veseli, prosjecnih 6,3 do 6,5 ukljucujuci rijecke uzbrdice i guzve, malo vise nego nabrijani 2T skuteri :))
Ono po cemu su svi swiftivi poznati je feeling za voznju, volan manji i deblji, savrsen, direktno upravljanje, slusa trenutno, ovjes udoban ali nategnut taman da ni blizu nije barka... Pravi gust je vijugat! Vjerujem da je od svih gradskih auti sigurno najvozniji, vidi se da ovjes moze i puno jaci motor. U boljem GS paketu su i sva 4 diska sto je za auto od samo tonu izvrsno, svaka pohvala kocnicama!
Koga jos zanima neka pita ;)
Bolje se vozit nego sarafat!!  :D