Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Fiat Stilo :)  (Posjeta: 6728 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Fiat Stilo :)
« Odgovori #40 : 01 Ožujak, 2012, 16:26:21 »

30 kila kuna sigurno.....sve rađeno u ovlaštenom fiatovom servisu......počeo se 2007 polako kidat,prvo su mu bobine počele izgarat(ni sam ne znam kolko ih je promjenio).....pa je vrisnuo ecu....pa je onda instalacija ošla u k..c,pa instrument ploča....i hrpa kojekakvih sranja!

ta cifra bi bila znatno manja da se popravljalo kod "kućnih" majstora,al ne sve se uviek uzimalo NOVO i ugrađivalo u fiatovom servisu....


A onda je to trebao prodat pa nek se novi vlasnik jebe s tim. Ja samo hocu rec da to sigurno nisu osobine svih Stila jer da je tako, firma bi propala.

al da talijani i struja nisu na "ti", to je istina. Ja sam imao u zivotu sve talijanske ili njihove kopije auta i ne znam jel mi u 20 godina pregorilo vise od 2 zarulje. Od ostalih kvarova, samo servo volana na Puntu (sto je bila greska cijele serije).
Sad vozim (vec 5 godina) Swifta i jos ni jedna greska (niti zaruljica)

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: Fiat Stilo :)
« Odgovori #41 : 01 Ožujak, 2012, 17:53:37 »
Sexy Stilo skroz  :icon_thumright:

Neki dan sam malo zavirivao i gledao i puno je ljepsi u stvarnosti nego na slikama, na slikama nema onog "fak jea" filinga  :icon_biggrin:

A da ide jako fino, ide.

Offline luka ns

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Malaguti Madison
  • Moja Kaciga: AIROH
  • MojSpuh: je šupalj
Odg: Fiat Stilo :)
« Odgovori #42 : 01 Ožujak, 2012, 21:16:16 »


na zalost u danasnje vrijeme kod novijeg auta cim izadje garancija lutrija se dalje voziti, na njegove elektronicke kvarove dodaj jos koju sitnicu tipa turbina(10-15tkn) pa kvacilo i ono g#vn% od dvomasenog zamasnjaka(isto preko 10tkn za vecinu auta) nastavi niz i mogucnost kvarova i cifre ::)

sve ovisi na kakvog se namjeris...mozes naletit na g#vn% a mozes naletit na dobro...neki ga hvale neki pljuju po njemu, to je tako..
Ko drugom jamu kopa, trećom gumu pali

:bero2:

Offline zz glock

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Engage Voyager 50
  • Moja Kaciga: srebrno-siva
  • MojSetup: odličan
  • MojSpuh: ko nov
Odg: Fiat Stilo :)
« Odgovori #43 : 02 Ožujak, 2012, 17:19:37 »
stilo :headbang: čim se dokopam vozačke i para jedan će u moju garažu  :laughing7: