Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: razlika izmedju malossi i stage 6 multivar  (Posjeta: 2632 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: razlika izmedju malossi i stage 6 multivar
« Odgovori #20 : 03 Siječanj, 2012, 11:35:40 »
a brate uzmi onda topov variomat,jos je najjeftiniji a odlicno radi na minarelliju

 :BangHead: daaa njega sam zaboravil navesti, također odličan.

Kaj god sam uzel od Stage 6 kvaliteta je vrhunska, a posebno sam iznenađen kvačilom i variomatom. Variomat je kvalitetnije napravljen od bilokojeg kojeg sam videl, a završna obrada je čak bolja od Hebo variomata kojeg je Slow navel kao najboljeg.

Kvačilo izgleda kao avion pored delte, ne samo izgledom... Tak da Stage6 ima  dobre djelove...i karburator 19mm kojeg imam je bolje obrađen i sa boljom opremom od samog dellorta.

Alfa je radil test neki i reko je da je multivar 2000 najbolji, tj najbolje se pokazal, pa mu vjerujem, jer piađo nisam imal nit probal dok za minarelli je druga prića.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: razlika izmedju malossi i stage 6 multivar
« Odgovori #21 : 03 Siječanj, 2012, 12:00:19 »
ja ti velim ono kaj sam probal i kak se pokazalo a ne kaj mi je neko rekel.
s tim da su razlike minimalne  :hello:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: razlika izmedju malossi i stage 6 multivar
« Odgovori #22 : 03 Siječanj, 2012, 17:44:28 »
opet ponavljam na minarelli ili pogotovno na kopijama minareli mašina je must have linearna zadnja polutka,i variomat neki od navedenih.što se tiče prijenosa...
znači bilo koji variomat od navedenih če odlično radit sa linearnom polutkom ili če biti sitnih razlika koje netko neče ni primijetit.a što se tiče konbinacije sa seriskom zadnjom polutkom rupa u ubrzanju če uvijek biti prisutna,sve zavisi kako se naštela prijenos,i dali če se više ili manje osijetit pad rpm.kažu da se najbolje pokazo hebo NG.ali ni on ne ubije rupu u ubrzanju...tako da opet jedno traži drugo :icon_thumright:
lovac u mutnom team

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
..
« Odgovori #23 : 04 Siječanj, 2012, 18:07:07 »
Aftermarket bilo koji vario kosta 60ak eura, remen 30ak eura, zadnja polutka minimalno 80ak eura, federi,rolice i itd ispada vas skoro ko i kompletan OVERRANGE s kojim se sve ovo nabrojano ne moze usporediti. Govorim za minarelli kojem je prijeko potreban bolji prenos ako se nadogradjiva sama masina raznim tuning dijelovima i tezi se ka izvlacenju maximalne snage i brzine. Overrange je jebena stvar

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: razlika izmedju malossi i stage 6 multivar
« Odgovori #24 : 04 Siječanj, 2012, 21:48:33 »
Po cijenu anlasera, recimo da je i to nekome ko ne vozi trke dosta bitno :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
..
« Odgovori #25 : 04 Siječanj, 2012, 22:51:39 »
Old skul kurblanje i gas! U pocetku dok je skut serijski, preferiram da mi upali na gumbic za tetkeXD  al kad je vec nakemijan i natuniran raznim drangulijama, brate mili fucka mi se za gumbic XD kurblanje je zdravo i sexy