Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Runner 70, 99' g problem sa indikatorom ulja, stop svjetlom, zmigavcima.  (Posjeta: 665 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sonex

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 192
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gillera Runner 50
  • MojSetup: TopPerformance 70
  • MojSpuh: Arrow
Znaci odem u promota i kupin indikator ulja u misalici, coviku lipo objasnim da lampica samo gori on kaze indikator, ok kupim ga spojim kad opet isto s**** da ne napominjem da san triba cili je**** motor rasklopit od plastika do kade od sica, i opet samo gori nece da se ugasi a u misalici brat bratu ima 3,99/4 ulja tako da to nemoze bit nikako problem. E onda san skonta da mi stop svitlo opce nece da radi kad stisnen kocnicu a zmigavci u leru rade i cim dodan gas oni samo gore nece da blinkaju. I gledam struju kad je zadnji komplet znaci indikator ulja i svitla idu u relej onaj kraj bocne plastike sad jel u tome problem ili sta? da napomenem na tabli sve uredno gori, svitla, rezerva kad se upali sve zivo osim toga indikatora je*****. A u motoru je novi aku 12v 9ah narucio sa scooter shopa. Polomio se ko djubre neko kad nakraju opet ista stvar. Ako ko zna u cemu je shema hvala i oprostite jednostavno san poludio vise od toga svitla od ulja nervira me nemoguce.

Offline sonex

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 192
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gillera Runner 50
  • MojSetup: TopPerformance 70
  • MojSpuh: Arrow

Offline sonex

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 192
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gillera Runner 50
  • MojSetup: TopPerformance 70
  • MojSpuh: Arrow
Zar stvarno nitko ovo nije dozivija? Ispalit cu danas san cilu instalaciju provjerija sve uredu.

Offline sonex

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 192
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gillera Runner 50
  • MojSetup: TopPerformance 70
  • MojSpuh: Arrow
Bas nitko :help: