Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sr150 prijenos za stunt  (Posjeta: 6287 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline M!cko46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 266
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Spyder
  • Moja Kaciga: mds
Odg: sr150 prijenos za stunt
« Odgovori #40 : 19 Siječanj, 2011, 20:51:04 »
Ok vratimo se na glavnu temu o ''stuntu'' dali bi mi pomoglo ako stavim manji (nizi) amortizer sto se tice dizanja na zadnji i stunta opčenito posto nisam bas visok (171 cm  :toothy11: )
Ja motor bas ocu da dignem par centimetara da bih ga dizao lakse je ako je vislji iako mislis da pada ravnoteza napred mnogo ces ga lakse dici nego da ti je spusten to ti napr ko coper da dizes i krosericu..

Offline sporkekgb

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 236
  • Spol: Muški
  • ma jooooj brrrrm
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia sr 150ccm AC 2t
  • Moja Kaciga: Streetfighter
  • MojSpuh: Zx ima li ko neki za cvaju 150?
Odg: sr150 prijenos za stunt
« Odgovori #41 : 19 Siječanj, 2011, 21:05:27 »
hvala  na savjetu....hhahah znam kaj cu body armor čizme rukavice kaciga i peglaona hahahha :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:
IVANKGB

Offline sporkekgb

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 236
  • Spol: Muški
  • ma jooooj brrrrm
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia sr 150ccm AC 2t
  • Moja Kaciga: Streetfighter
  • MojSpuh: Zx ima li ko neki za cvaju 150?
Odg: sr150 prijenos za stunt
« Odgovori #42 : 04 Veljača, 2011, 00:16:04 »
Ovako slozeno je sljedeče...... Maknut zx dolje (ako nekome treba nek se javi) stavljen serijski auspuh,novi variomat serijski isto,rolice 12,5 g , centralni je serijski gore ,federi kuplunga zeleni ....malossi filter zraka......    i motor ide na zadnji sam praktički... brzina je 125 km /h +/- 10 km/h   (mjereno sa autom iza mene) .... ali ponaša se na sljedeči način dam gas tj nafrljim ga i 1,5 sec otprilike ga polako počne razvrtavat i naglo ali stvarno naglo ga razvrti skroz do nekih 70 km / h i onda ostatak se vuče...e sad kod ''stunta'' po zadnjem piknem ga gore i kad ga dizem recimo u voznji pri vecoj brzini i hvatam ga na cuk jos i ide lakse dosta medjutim kad ga polako dizem ''na mjestu'' nikako da ga ulovim il mi prejako povuče na gas il ne povuče....a ovo prejako mislim stvarno prejako (ono kaj sam napiso da ga razvrti ko blesav)...
IVANKGB