Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dvoumljenje oko Mog skutera i buducnosti  (Posjeta: 2798 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Dvoumljenje oko Mog skutera i buducnosti
« Odgovori #20 : 28 Siječanj, 2011, 19:14:11 »
@Benjamin-svi mi imamo snove zelje i planove,i kada ih ostvarimo,onda zelimo dalje.
Uz taj si skuter odrastao i on sada ima veliku sentimentalnu vrijednost za tebe,koju nece zamjeniti nikakav drugi automobil ili vozilo,zato sto si sada stariji i drugacije razmisljas.
Valjda si sad stalkera dogurao do kraja,napravio si sve sta si htio,i bila bi greska sada ga prodati. Snovi nemaju vrijednost,i moj je prijedlog da ne prodajes,jer novaca ce biti,ali ovakvog (tvojeg) stalkera nece.
Isto ja razmisljam o SPu,kupio bi nekog SMa i tih minimalnih 1200 eura koje mogu dobiti,znatno bi mi pomogli pri kupnji,ali rekao sam i iza toga stojim,SPa cu napraviti kao i GUmi roxa,da bude bas kako sam oduvijek htio i pustiti ga da me ceka u garazi,ukoliko ga ne budem vozio.
Nadam se da sam ti malo pomogao pri odluci.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline ludi dragster

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 834
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika goric
  • Moj Skuter: Italjet Dragster D18
  • Moja Kaciga: agv gp1
  • MojSpuh: mocan
Odg: Dvoumljenje oko Mog skutera i buducnosti
« Odgovori #21 : 28 Siječanj, 2011, 19:34:16 »
Evo dat cu ti ja jedan savjet besplatno!isti onaj koji je moja zvjezda vodilja:nikad ne prodavaj nista od stvari koje te cine sretnim-tebe ispunjuje srecom i zadovoljstvom,dok za druge su te íste-bezvrijedne!!uvijek kupuj i stvaraj,imat ces se cime dicit jer kad jednom prodas-nikad vise isto neces imati!sve stvari koje su ti teret,iz nekog razloga nepotrebne rijesi ih se!ja tako funkcioniram i stvarno mi je ok u zivotu po tom pitanju!eto toliko od mene,a po pisanju smatram da si ozbiljan i pametan covjek-pa ces vec znati kako dalje!na kraju krajeva kaze se:pametan covjek ne treba savjet,a budala ga ovako i onako nece poslusati!pozz
KAD SE NADJU DVIJE TURPIJE-IZAZIVAJU TRECU!!!

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Dvoumljenje oko Mog skutera i buducnosti
« Odgovori #22 : 29 Siječanj, 2011, 16:47:06 »
Fala ekipo...

budem vidio....razmislio-.nezurim se...ak je do sada stajao moze i dalje...crijeme ce sve pokazati...

ima puno istine u tome sta ste napisali..tako sam i ja do sada funkcionirao i valjda cu dalje...vrijeme ce ugl sve pokazati..
Under construction...