Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner sp70->50->150-> SP180  (Posjeta: 1256 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline josip_93

  • Tržnica : (+10)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 879
  • Gilera
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: vxr 200
  • Moja Kaciga: Grex,iXS
  • MojSpuh: Serdarevič
Runner sp70->50->150-> SP180
« : 22 Veljača, 2011, 21:23:58 »
Znam da je vec bila tema, al eo ja otvaram novu u kojoj je motor od dana kupnje pa do danas.

Dakle radi se o runneru 50 sp, 2005 godiste.

Eo slike i setup tek kad je kupljen, kupljen je u osjeku od decka koji je napravio tunning na njemu..

Setup: Kit Malossi replica
          Malossi replica spuh
          Malossi multivar
          Dellorto 17,5
          Red sponage
          Malossi remen
          Malossi lamelice
          Bjela centralna
          Bjele oprugice
          Rolice 7,2g Malossi







Motor je bio odličan, išo je ko blesav, alii puno se para bacalo na klipove, cilindar i sra** :D Pa sam pokušao sa 50 ccm sa nekim spuhom kao npr zx.. :)

Znaci sa 70 na 50, u biti cjeli setup je isti samo serijska termogrupa stavljena i zx.

Slike:






I onda naravno uvjek mi je jedna od želja bila imat stage6 jer mi je auspuh preljep, rijesim zx-a i kupim stage6 od jednog decka, probusio cilindar na 42 i stari dobri setup.. :D motor je bio zadovoljavajuci imao je onaj željeni trzaj koji je bilo tesko postoci sa serijalom.




,a onda sam planirao složiti nešta jače od replice, ii javi mi se gospodin Rakitje sa ponudom za kit, u pitanju je bio Mhr 22 ks  ::), pa sam od jednog decka narucio rms radilicu, al uglavnom sva sreća to nije sjelo na motor, jer bi problema sigurno bilo.
Slike kita:



Naravno kad sam prodo kit dolazi hexagon 150 2t lc za jako male pare. Tu jee pocela avantura sa BB mašinama..  :glasses9:







da bi vidio na forumu blokove matica van saa jako niskom cjenom, sto sam odmah uzeo, i kreno sa skidanjem i mjenjanjem. Sada trenutno jos nije sve zavrseno usskoro ce bit ,a i nezelim zurit nikud svejedno nas vrijeme nesluži najbolje a i želim zdravog serijskog SP-a 180, paa polako.. :D ... naravno znam da nece dugo bit serijala al okej.. :D eo slike.. uživajtee..