Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji mobitel?  (Posjeta: 7457 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Koji mobitel?
« Odgovori #40 : 05 Listopad, 2007, 14:50:34 »
Citat:
he he kolega strujic,kamo ides na faks
veleučilište u karlovcu,mislim da ima dosta ogulinaca

ovi moji koji su zukli razred u šmrcu išli su u ogulin u tehničku i prolazili s 5......
pa neznam bas da je tako,pa imali su 5 jer su znali nesto gradiva od prosle godine,nije ni kod nas bas laka skola,dosta se trazi

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Koji mobitel?
« Odgovori #41 : 05 Listopad, 2007, 17:10:47 »
Kod nas isto tako,teško ko vrag.Pogotovo digitalna elektronika,ima pun k***c onih sklopova,ko ih može sve popamtiti
« Zadnja izmjena: 05 Listopad, 2007, 17:13:52 Dino »

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Koji mobitel?
« Odgovori #42 : 05 Listopad, 2007, 20:03:12 »
Kod nas isto tako,teško ko vrag.Pogotovo digitalna elektronika,ima pun k***c onih sklopova,ko ih može sve popamtiti
Evo ja maturant i mi nismo imali predmet digitalna elekronika  :nono: :nono:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Koji mobitel?
« Odgovori #43 : 05 Listopad, 2007, 20:09:26 »
Kod nas isto tako,teško ko vrag.Pogotovo digitalna elektronika,ima pun k***c onih sklopova,ko ih može sve popamtiti
Evo ja maturant i mi nismo imali predmet digitalna elekronika  :nono: :nono:
A koji si ti smjer? Ja sam tehničar za elektroniku

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Koji mobitel?
« Odgovori #44 : 05 Listopad, 2007, 21:35:11 »

daj sta je s tobom....

Javi se kada zazelis demonstraciju  :icon_thumright:
Ovo s radarom ne funkcionira,ovo je sa stranice www.mob.385.com

Internet je prepun svakojakih budalaština, pa se među njima mogu pronaći i ovakve:
Radar detektor:
Nokiinim mobilnim telefonima mogu se detektirati policijski radari ako se uključi opcija "Zatvoren skup korisnika" i pod broj skupine upiše 00000.
U trenutku kada Nokia detektira radar zazvoni kao da prima poziv. Prema proširenoj verziji ove gluposti, brojke iza sličice "radara" pokazuju udaljenost radara u metrima.
To ne radi! Detaljnije informacije o "radar detektoru" i zatvorenom krugu korisnika možete dobiti na stranici Nokia za glupe ljude.
Besplatni SMS:
1. Nakon upisivanja *#sim0clock# koda, SMS poruke su besplatne.
2. SMS poruke su besplatne ako se uključi opcija "Zatvoren skup korisnika" i pod broj skupine upiše 666 (pozivni za pakao :)). To navodno radi na njemačkim mrežama.
To ne radi! Što je i čemu služi *#sim0clock# možete pročitati u gornjem tekstu, a detaljnije informacije o "Zatvorenom krugu korisnika" možete dobiti na stranici Nokia za glupe ljude.

Jeftiniji razgovor među Nokiama:
Razgovori među Nokiama su jeftiniji ako se uključi opcija "Zatvoren skup korisnika" i pod broj skupine upiše 002.
To ne radi! To je samo još jedan oblik fascinacije "Zatvorenim skupom korisnika".