Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner,pitanje ?!  (Posjeta: 861 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Runner,pitanje ?!
« : 25 Svibanj, 2010, 18:34:44 »
Ovako frendu radim nesto na skuteru i imam sljedeci problem....neko kad mu je stavljo auspuh na skuter je nekim cudom zakacio plastiku koja ulazi u blok kod magneta...znaci crna plastika a na njoj se nalazi crijevo od vode koje ide od hladnjaka i jedno malo koje je serijski spojeno na karb gore za grijanje,eh puko je taj pipac sto na njega ide malo crijevo
.....eh kod njega je malossi sport i serijski karb ....jel ja mogu samo zecepit dole taj pipac sto je puklo..hocel se ok hladit bez njega ili ?? posto je tesko jbg naci negdje tu plastiku ...

evo uglavnom sta je puklo i vidi se rupica desno na plastici :
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Gilera_Vk

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Runner SP 50
  • Moja Kaciga: MDS
  • MojSpuh: Zx
Odg: Runner,pitanje ?!
« Odgovori #1 : 25 Svibanj, 2010, 18:41:36 »

  Vidi sad ovo, meni se isto to desilo,i kako sam popravio ; i tu rupicu gdje treba ic taj pipak sam urezao navoj mislim 4mm, nasao plasticnu cjevcicu od tvrde plastike cca 4.5-5mmi na njoj narezao isti taj navoj, 4mm. zatim na navoj kapnio kap super-ljepila i usarafio, problem rijesen, nista necuri.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner,pitanje ?!
« Odgovori #2 : 25 Svibanj, 2010, 18:45:03 »
evo dao mi je rakitje odgovor koji mi odgovara na pm :)

,,gore na glavi začepi,tu dolje samo crijevo preko rupe stavi i ozraci i radit ce!!''
hvala
Valentino Rossi 46!!!!!