Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: point access  (Posjeta: 633 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
point access
« : 21 Prosinac, 2009, 23:09:34 »
stavio sam update software i nakon svega sve postavke su mi se resetirale,jesam konj
normalno ulazim na net jer kradem mrezu susjedu ali filmiće s neta ne otvara,s programom youtube mini pokrenem prvih 5 sek u onda stane i tih 5 sek steka dalje neće
kad idem preko opere trazi me taj access point i piše connecting i unable to connect

sta da radim j#bote?

n95 8gb

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: point access
« Odgovori #1 : 23 Prosinac, 2009, 04:59:15 »
evo ti review kak sam ja posto haker bokte
"Konto sam jedan dan kako me živcira internet i odlučio sam se pretvorit u hackera. Ošo sam kod obližnje vračare da mi kaže kako se to radi. Kupio sam si komodorsa sa devetstopedesetisedam disketa na kojima je bio snimljen recept za Dunavske valove. To sam metio u Linux i konektirao se preko WC školjke na internet i probio šifru od pentagona. Tamo sam našao zanimljive podatke i preko mesnice Perošević sam upo u Iračku bazu podataka o jednonogim grbodlakim gusjenicama. Odjednom sa kupio modem od stiropora i pročačko zube sa širajzlom od gumene staklarije iz perzijskog zaljeva iz šestog stolječa. Onda sam ošo i tak sam zeznio kompase koji su pokazivali sedam uljevo!"

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: point access
« Odgovori #2 : 23 Prosinac, 2009, 11:00:53 »
stavio sam update software i nakon svega sve postavke su mi se resetirale,jesam konj
normalno ulazim na net jer kradem mrezu susjedu ali filmiće s neta ne otvara,s programom youtube mini pokrenem prvih 5 sek u onda stane i tih 5 sek steka dalje neće
kad idem preko opere trazi me taj access point i piše connecting i unable to connect

sta da radim j#bote?

n95 8gb

Access point ti je ništa drugo doli uređaj koji pretvara WIFI u LAN. Da pojednostavim.
Očigledno nešto u postavkama nije podešeno kako treba...

S obzirom da možeš na net, IP adresa, DNS i gateway su ti ok. Dakle, nema potrebe tu čeprkati po tome ali s obzirom da youtube koristi javu i flash player, moguče je da tu negdje leži uzrok tvom problemu pa probaj napraviti update istih. Moguče da je i do Opere a moguče da je i cache premali pa se video nema kamo spremiti lokalno.

Sve u svemu, ako nisi iskusan... zamoli nekog iskusnijeg nek se poigra jer bi mogao lako još više štete napraviti.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"