Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nece Prima gas  (Posjeta: 1655 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ZD86M

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: baotian rocky 125
Nece Prima gas
« : 29 Studeni, 2017, 18:52:46 »
Postovanje svima,

Ovako, od nedavno sam vlasnik baotiana rocky 125 znam da jako puno vas vjerovatno nema lijepo misljenje o baotian motorima, ali eto desilo se da sam ga dobio za malu cijenu pa sam ga uzeo, inace to mi je prvi skuter. E sad motor nije dugo radio kod prijasnjeg vlasnika, jedva sam ga upalio na kurblu drugi dan nakon sto sam ga uzeo, lipo je radio zena i ja smo napravili dir jos san ga malo pustio da radi palio gasio i tako malo od uzbudenja :D drugi dan sam isa da ga upalim i nikako da upali tesko, tad sam krenuo po forumima listati ( prije tog nisam nista znao o motorima ni sta je karburator a kamoli di je čok :D ) sad nakon 20 dana znam svasta uglavnom da ne duljim, stavio sam mu novi karburator sa novim čokom, novi filter zraka sa spuzvicom, nova gumena prirubnica jer je stara bila ispucana, nova bobina sa lulicom nova svječica, motor pali lipo radi na leru, malo mu triba pojacati ler jer se gasi ako nije pojacan ali ne triba puno, sad moje pitanje ako ko zna zasto kad ga upalim motor lipo radi i kad idem dati gas on se gusi radi mmmuuuu mmmuuu i ako ne otpustim gas on se ugasi?? Zaboravio sam jos napomenuti da sam skinuo rezervar ocistio ga takoder vakum pumpicu ocistio i lipo radi pumpica novi je i filter goriva kao i sva crijeva.

Eto ako ko ima koju ideju ili zna do cega bi moglo biti da nece prima gas molio bi da mi kaze jer sam izludio vec tjedan dana nisam mrdnuo od njega.

Hvala i Lipi pozdrav

Offline Intruder78

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kanuni storm 150
Odg: Nece Prima gas
« Odgovori #1 : 29 Studeni, 2017, 20:40:31 »
Dobija previše zraka.
Vidi jel ti filter zraka vuče negdje falš zrak
« Zadnja izmjena: 29 Studeni, 2017, 20:44:03 Intruder78 »

Offline sttipe

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 417
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: Yamaha x max 250
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: 250-4t
  • MojSpuh: izdiše
Odg: Nece Prima gas
« Odgovori #2 : 02 Prosinac, 2017, 18:50:42 »
Jel mu filter goriva ide tvornički?
I ja sam bivšem madisonu stavija filter, pa nije dobiva dovoljno goriva...
Pa je tako ima previše zraka...