Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio Liberty 150 problem  (Posjeta: 1677 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline xoox

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Honda NC750
  • Moja Kaciga: c3 pro
  • MojSpuh: leo vince nero
Piaggio Liberty 150 problem
« : 04 Kolovoz, 2017, 15:53:42 »
Evo ovako,

prije misec dana san kupija Liberty 150 i sve je bilo ok do prije neki dan. Znači zaminija san crijevo filtera zraka (prije airbox.-a) jer je bilo puknuto i vuka je falši zrak, što je rezultiralo time da je motor uvik bija u brzini, nakon toga je radija normalno.

Nakon toga, vozim frenda i nakon 10 min vožnje (po ravnom) motor odjednom stane i ne prima gas, upce nece krene i trokira, pa se ugasi. Nakon toga ga uspijen upaliti ali nece nikako krene ili vozi jedva jedvice cca  15 km/h. E sad stvar postaje bolja, jer kad se to doghodi i druga osoba se skine sa skutera on vozi normalno ko da ništa nije bilo. I to se dogodi svaki put kad se svi osobe voze (nakon cca 10 min vožnje), a kad je jedna osoba ništa.

U međuvremenu san ja prominija filter zraka, jer je stari bija ajme majko i ima je rupu u sebi i stavija nvi (malossi s dvije boje, crveno sivi) ali problem je osta.

Bija san kod mehanicara (ovlaštenog) i zamjenili su bobine ali problem je i dalje isti. Vozin ga u pon ponovo kod mehe.

Ima li ko kakvu ideju što se događa?

Offline Geopard

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sanli devil
Odg: Piaggio Liberty 150 problem
« Odgovori #1 : 04 Kolovoz, 2017, 16:03:38 »
Nisam neki stručnjak ali bi rekao da nema dosta benzina. Znači kad je veče opterećenje onda šteka. Pogledaj kuda ide crijevo od goriva prema karburatoru mislim da ga nešto ne pritišće i prekida dovod goriva. Druga stvar koja bi mogla biti je da nešto šteka sa plovkom pa nivo goriva u karbu zeza.  Ovo su moja razmišljanja

Offline xoox

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Honda NC750
  • Moja Kaciga: c3 pro
  • MojSpuh: leo vince nero
Odg: Piaggio Liberty 150 problem
« Odgovori #2 : 04 Kolovoz, 2017, 16:15:47 »
Znači kad se vozim sam mogu voziti 100 godina :)

međutim s dvoje ljudi (ne prelazeci nosivost skutera) nakon par km poćme trokirati, a kad je hladan vozi normalno

evo i video problema (pri kraju se cuje)

http://sendvid.com/2c0q6ajd

Offline xoox

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Honda NC750
  • Moja Kaciga: c3 pro
  • MojSpuh: leo vince nero
Odg: Piaggio Liberty 150 problem
« Odgovori #3 : 05 Kolovoz, 2017, 12:57:51 »
Evo sad dosa od majstora. Sve ok. kad je mijenja gumu usisa zraka (prijašnja je bila probušena) je malo duža te se uvijala kod sjedanja druge osobe, nakon nekog vremena (temp) bi se potpuno uvila i nebi bilo zrakai motor bi stao. Cijev je sraćena i sad radi. jeeeee.

 ::)  :toothy9:
« Zadnja izmjena: 08 Kolovoz, 2017, 18:08:44 xoox »