Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kupujem skuter  (Posjeta: 1485 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline FilipB45

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Kupujem skuter
« : 07 Svibanj, 2017, 20:41:29 »
Pozdrav kupujem skuter i nasao sam jednu gileru pa moze li pomoc i zna li se ista o  njoj? Jer mi je mala cjiena a skuter je ocuvan, evo link : http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/gilera-runner-50-49-cm3-oglas-22218058

Offline lukazikaovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 944
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: je prodan
  • Moja Kaciga: HJC-IS17
  • MojSetup: vozi neko drugi
Odg: Kupujem skuter
« Odgovori #1 : 07 Svibanj, 2017, 21:11:24 »
Realno je za ocekivat da klip/cilindar traju 30-40 000 km.. taj skut je blizu 30 000 bar po celeru tako da te mozda relativno brzo ceka 3500 kn troska šta ruku šta materijala..

jos na njemu imas troska registracije sta ti je 450 kn +  nova registracija 100 i nesto kn.

Triba bi i sic tapecirat a to se ne moze od jednog komada nego triba šiti šta znaci jos dodatnih 150 kn materijala i ako nisi vjest u šivanju  jos toliko za ruke...

To je ono šta san utepija sa oglasa.. Mora bi otic povirit da bi moga znat više nemoš više sa slika znat..

Još ako triba prominit potrosni materijal tipa pakne kocnica /rolice/ remen skupi se tu jos 500tinjak kn... moras otic vidit stanje za znat ista vise i da bi zna el ti se isplati.

Sritno  8)


život je borba, dan mi je meč!

Offline TopPerfomance4

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1079
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Nrg
  • MojSetup: Tp black trophy,malossi multivar2k,Ditech linearna polutka
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Kupujem skuter
« Odgovori #2 : 07 Svibanj, 2017, 23:12:48 »
4800 za noviju gileru mi govori da tu nešto smrdi ne izgleda uvjerljivo dobra

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Kupujem skuter
« Odgovori #3 : 07 Svibanj, 2017, 23:18:17 »
Sto je tu ocuvano? Ovo je ociti kramp, bjezi od toga jer ce tu bit velikih ulaganja. Dao bi mu mozda 3000kn
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Kupujem skuter
« Odgovori #4 : 07 Svibanj, 2017, 23:42:36 »
eto nebi da skuter vrijedi vise, pa ng power se prodava za 5000-6000kn, standard. generalka na piaggio 50 ne kosta vise od 3000kn, pa ni toliko. Po meni je to ok cijena, cak bi pokusao spustiti ili da on registrira i uzimaj nemoj se puno mislii. naravno odi provozaj, ako je standardna uzimaj.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Kupujem skuter
« Odgovori #5 : 08 Svibanj, 2017, 08:19:07 »
Realno je za ocekivat da klip/cilindar traju 30-40 000 km.. taj skut je blizu 30 000 bar po celeru tako da te mozda relativno brzo ceka 3500 kn troska šta ruku šta materijala..
Ovo za klip i cilindar ti baš i ne stoji,moj klip i cilindar imaju 53 000km,karike 38 000km(mijenjanje na 15k nepotrebno,al kad je mašina već bila otvorena) i još vozi,a i još će vozit,uz to većinu tih kilometara voženo na kaufland 2t ulju

Za troškove se slažem,na polovnom skuteru se taj čas nakupi 3-4000kn troška,koliko god to nekima zvučalo puno i preskupo


Uz to kome je taj skuter "sumnjivo jeftin",pa bokte to je 11 godina stara 50ka sa skoro 30 hiljada,uz to neregan,pa ne vrijedi ni tih 4800kn

Kad se sjetim da sam 2006. kupio areu51 staru 6 godina za 6200kn(također nereganu) od prvog vlasnika sa original 8500km,skoro pa apoteka stanje,nikad padano,svi markeri na maticama i šarafima,a danas traže puno veće pare za razne grobove i ljudi to puše

Mada bolje ponudit tom liku 4xxx kn za ovog runnera i još toliko uložit u njega,nego dat 8000kn za "održavanog"

Offline kos7

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 611
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: Aprilia shiver 750
Odg: Kupujem skuter
« Odgovori #6 : 08 Svibanj, 2017, 11:44:44 »
slazem se s tomijem, kak je i reko da das 4 soma i jos tolko ulozis ispadne 8, al onda znas da si gore stavil sve novo i nemas brige

Offline FilipB45

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupujem skuter
« Odgovori #7 : 09 Svibanj, 2017, 13:07:08 »
A na kakve troskove vi mislite...sada kada bi ga uzeo sta bi trebo na njemu raditi?

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Kupujem skuter
« Odgovori #8 : 09 Svibanj, 2017, 13:24:24 »
Jesi ti ikada posjedovao neki skuter kad to pitaš?

Prvo ima skoro 30 hiljada,siguran sam da ima lufta na radilici i da je mašina zrela za polugeneralku,ko zna koliko su stare gume,kakvo je stanje prijenosa i ostalih potrošnih dijelova koji se ne vide izvana,valjda nisi toliko naivan da misliš da je on to sve stavio novo,pa ga sad prodaje

Za primjer jedan član je kupio apoteka runnera sa 3X manje km nego ovaj,a kad ga je krenuo otvarat mašina grob i za generalku,ja sam naletio na novo đubre iz dućana,pa netko s dvije zdrave u glavi sigurno neće očekivat da je ovaj sa oglasa dobar

Offline kos7

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 611
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: Aprilia shiver 750
Odg: Kupujem skuter
« Odgovori #9 : 09 Svibanj, 2017, 13:35:50 »
pogotov kad ti u oglasu pise toci i vozi, bar kod mene je tak, odma mozes pretpostavit da ti ljudi ne brinu previse za servise vec mjenjaju djelove kad odu do kraja tj, kad nes pukne i sl. kaj i nije bas najpametnije

Offline FilipB45

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupujem skuter
« Odgovori #10 : 13 Svibanj, 2017, 16:03:00 »
Tomi ZG... nisam uzeo jos ni jedan skuter ali namjeravam neku novu gileru, ja sam predpostavio da je ovaj skuter skroz sjeban i da nije nest u redu s njim ali me  je prijatelj nagovorio da stavim na forum da vidimo sta ce ostali rec. :)