Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Peugeot JetForce Ctech problem  (Posjeta: 660 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mivan

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Peugeot JetForce Ctech problem
« : 29 Travanj, 2016, 20:02:57 »
Pozdrav svim forumasima, pratim vas vec duze vrijeme , a sad imam jedan problem ako ima ko kakvu ideju neka slobodno kaze !


Znaci spomenuti skuter Peugeot jetforce c-tech ima problem, na startu jako dimi bijeli dim, treba mu valjda 10 sekundi da ga izbaca i da normalno krene i tako trokira nekih 200 metara dok to ne izbaca,  to se dogadja svaki dan, cak i ako ga ostavim par sati nakon voznje pa ponovno idem upalit jednostavno se napuni dima ili cega vec?!  S tim jos i mogu zivjet ali ima jos jedan problem a to je da kad postigne brzinu od nekih 80kmh  nakon par minuta pocne gubit snagu i brzina mu padne na 65 kmh i to na full gasu i jednostavno nece preko tih 65... Znaci krenem i on brzo dodje do tih nekih max 80 i kad ga drzim nekih minutu dvije na full gasu on jednostavno izgubi snagu i padne brzina na 65...

Isto tako neki dan sam skido auspuh i vidio da je mokro na pocetku grane di se spaja s cilindrom i da smrdi po benzinu, isto tako je mokar i crn cilindar di se spaja s auspuhom...

Skuter je serijala sa Leo vince ZX, dizna 58, crveni tvrdi centralni i zute oprugice


Eto ako neko zna kaj bi moglo biti molim da pomogne, hvala unaprijed na svakom odgovoru   :)


Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17034
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Peugeot JetForce Ctech problem
« Odgovori #1 : 01 Svibanj, 2016, 09:56:15 »
bjeli dim i sve to je normalno jer je dvotaktni i treba mu vremena da dode na radnu temperaturu
dok dode on vise ne dimi, trokiranje na pocetku ti je do coka kaj je isto normalno


kaj se tice brzine to je do neustelanog fergazera i prenosa