Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Area - Set up s multivarom  (Posjeta: 2015 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Area - Set up s multivarom
« Odgovori #20 : 18 Rujan, 2008, 16:04:21 »
da ne otvaram novu temu, ovdje cu ,dali je bolcna od multivara ista kao i od serijskog varia ,radio se o piaggio masini 

Nije ista
jel duza il kraca ,ja mislim da je kraca jel tak 3alfa3

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: Area - Set up s multivarom
« Odgovori #21 : 18 Rujan, 2008, 16:05:35 »
da ne otvaram novu temu, ovdje cu ,dali je bolcna od multivara ista kao i od serijskog varia ,radio se o piaggio masini 

Nije ista
a zašto se nebi mogla kombinirat??

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Area - Set up s multivarom
« Odgovori #22 : 18 Rujan, 2008, 16:11:50 »
Drugacija je i duljina i debljina. Malo, ali dovoljno da se ne smije kombinirati jer zbog krive duljine nece polutke biti paralelne pa ce remen vrlo brzo puknut (+ sto ce prijenosni omjer biti poremecen), a zato sto je koju stotinku mm uza, ubrzo ce poglodat piksu u variu i variomat ce biti unisten, a i doci ce do vibracija koje nisu zdrave za lezajeve radilice. Tolerancija izmedju bolcne i rupe u variu je prilicno mala.


Imao sam ja neke kemije u glavi oko kombiniranja (htio sam promijeniti prijenosni omjer), ali sam nakon mjerenja bolcni ubrzo odustao od pokusaja

« Zadnja izmjena: 18 Rujan, 2008, 16:15:08 3alfa3 »