Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Generic XOR 50cc - iskustva  (Posjeta: 13850 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: Generic XOR 50cc - iskustva
« Odgovori #20 : 08 Rujan, 2008, 13:25:19 »
Yep! To mi je najljepši skut pedesetica. Cijena je stvarno ok, a kotači su veliki, što je iznimno bitno za naše drgljave ceste  :)
daj ajde....šta pričaš to ??...najljepši ??....na kakvim si ti to drogama..... ružan je i ima vozne osobine ko' divlji isus !

Što se izgleda tiče, to je subjektivna stvar, stvar ukusa, tema o kojoj se ne raspravlja a pogotovo ne pišu niti izbacuju infantilne izjave tipa ova tvoja gore, a što se tiče voznih osobina, serijala tog skutera je sasvim zadovoljavajuća za moje potrebe. Što se pak tvog spomena njegovih voznih osobina tiče, vrlo sam skeptičan glede tvog zaključka s obzirom da nije naveden nijedan argument, već kao i po običaju, izbačena tek paušalna izjava razrađena i stvorena vrlo vjerojatno na temelju 0 iskustva sa konkretno tim modelom. Većina "znanja" kod ljudi se bazira na "rekla-kazala" sistemu, bez argumenata, a kamoli činjenica koje se tiču određene teme tako si i ti vrlo vjerojatno čuo da taj skuter "nejde" i tu priča za tebe staje.
Fascinantan mi je tvoj naglasak na "vozne osobine" koji vjerojatno ima jedan jedini kriterij a to je krajnja brzina.
Molio bih da se javljaju samo suvisli i koji znaju što pišu, sem toga da to potkrijepe sa argumentima, a ovo je primjer persone čiji mi savjet ničemu ne koristi osim što potvrđuje koliko su ljudi ograničeni.

za tvoje potrebe očito bi zadovoljila i invalidska kolica......inače care...imao sam prilike voziti upravo taj model skutera.....i nisam niti malo zadovoljan.... ti kao da želiš samo pozitivne komentare za navedeni skuter.....
Za te novce uzmes talijana u udlicnom stanju starog par godina.I s njim si miran jer znas da servisera i dijelova ima na svakom cosku.A kaj se tice izgleda kak se veli o okusima se ne raspravlja.I meni je taj skuter ruzan al nekima je lijep pa onda nek si ga kupe ako je ljepota glavni uzrok kupnje.
u potpunosti se slažem !!  :icon_thumright: :icon_thumright:


ej ako skut ti treba za niz grada i za normalni voznju i malu potrosnu  Kymco agiliti city ti je prava stvar ali ne ocekuj da ide vise od 65-70 po satu ipak to je 4T

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Generic XOR 50cc - iskustva
« Odgovori #21 : 08 Rujan, 2008, 15:39:58 »
ja imam tgb 303r i meni ide super, izgled i plastike su ok, iako su one bocne nedovoljno cvrste, sic je dosta udoban, ima odlicno ubrzanje, trosi oko 3 litra ,a vecino je full gas, kocnica prednja je dovoljno jaka, zadnja tako-tako, problema s njim nikada nisam imao, presao sam 8000 km i sve je u redu, krajnja brzina ti je max nekih 75-77...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Generic XOR 50cc - iskustva
« Odgovori #22 : 08 Rujan, 2008, 15:53:47 »
ma lik je vec odlucija da ce kupit taj skuter i onda dodje pitat na forum , kakav je skuter, vi mu kazete da je sranje i da k.. ne ide i onda problem nastane, jer je vjerojatno ocekivao komentare odusevljenih korisnika tog skutera, a takvih je izgleda malo.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Generic XOR 50cc - iskustva
« Odgovori #23 : 08 Rujan, 2008, 18:20:13 »
ma lik je vec odlucija da ce kupit taj skuter i onda dodje pitat na forum , kakav je skuter, vi mu kazete da je sranje i da k.. ne ide i onda problem nastane, jer je vjerojatno ocekivao komentare odusevljenih korisnika tog skutera, a takvih je izgleda malo.
takvih nema  :toothy12: :toothy12:

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Generic XOR 50cc - iskustva
« Odgovori #24 : 08 Rujan, 2008, 18:57:18 »
Kako molim te,evo ja prvi (duduse i poslednji najvjerovatnije)... po momo misljenju skuteru nista ne hvali

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Generic XOR 50cc - iskustva
« Odgovori #25 : 08 Rujan, 2008, 22:14:45 »
Ja nikom necu rec da je nesto dobro ako nije.Ja sam vozio dosta tih tajvanskih i kineskih i neznam kakvih poluproizvoda al ni na jednom nisam bio zadovoljan sa ovjesom i kocnicama a to mi je najbitnije da valja.Masina znam da je dobra kod svakog i uz malo para se da sredit da ide dobro ,a kaj se tice izgleda svi ti proizvodjaci idu na izgled samog skutera jer kod takvih stvari to je glavni faktor prodaje a o ukusima se ne raspravlja i  naravno osim cijene koja je tako niska jer se rade milijuni primjeraka i materijali izrade su im za k....

Offline rossi46

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • real bikes are built, not bought..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
Odg: Generic XOR 50cc - iskustva
« Odgovori #26 : 10 Rujan, 2008, 02:21:15 »
dva frenda se zaputila u varaždin iz koprivnice,jedan na runneru 125vx drugi neki 125kymco il neko sranje,i pogodi što??!runner bez beda a kymcu je pukao blok a motor imao 2500km ,naime pala kišica i kotač zadnji je špricao blok i on puko i slinio ulja dosta jer nije imao neku zaštitnu plastiku ispod...neznam al nebi kupio kineza nikad.
razjeban runner iz 97g,je pet puta bolji od novog bilo kojeg kineza....bez uvrede molim!

Offline rossi46

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • real bikes are built, not bought..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
Odg: Generic XOR 50cc - iskustva
« Odgovori #27 : 10 Rujan, 2008, 02:22:45 »
dva frenda se zaputila u varaždin iz koprivnice,jedan na runneru 125vx drugi neki 125kymco il neko sranje,i pogodi što??!runner bez beda a kymcu je pukao blok a motor imao 2500km  :angry7:,naime pala kišica i kotač zadnji je špricao blok i on puko i slinio ulja dosta jer nije imao neku zaštitnu plastiku ispod...neznam al nebi kupio kineza nikad.
razjeban runner iz 97g,je pet puta bolji od novog bilo kojeg kineza....bez uvrede molim! :glasses2:

Offline FiZor

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Generic XOR 50cc - iskustva
« Odgovori #28 : 10 Rujan, 2008, 15:34:39 »
ma lik je vec odlucija da ce kupit taj skuter i onda dodje pitat na forum , kakav je skuter, vi mu kazete da je sranje i da k.. ne ide i onda problem nastane, jer je vjerojatno ocekivao komentare odusevljenih korisnika tog skutera, a takvih je izgleda malo.
Lik nije odlučio kupit taj skut nego je na forum došao radi savjeta, osim toga, nije problem u kritici upućenoj za dotični model nego kako je to dotični izložio sa nijednim argumentom, nego se tek kasnije izjasnio sa nečim konkretnijim. Iskustva su različita, moja dosadašnja komunikacija vezana za Kymca kod korisnika je bila više nego zadovoljavajuća, neki pak od vas imaju iznimno loših iskustava i to je nekako logično, sa svim stvarima je tako.
Ono što mi je bitno jest uzet nešto s čim neću imat povlačenja sa servisima i kao što je jedan od kolega forumaša rekao da je dobro i uzet nešto rabljeno a provjereno.
« Zadnja izmjena: 10 Rujan, 2008, 22:50:53 FiZor »

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Generic XOR 50cc - iskustva
« Odgovori #29 : 10 Rujan, 2008, 17:57:01 »
Rabljeno i provjereno je bolja varijanta definitivno jer i ak ti se kaj dogodi dijelova ces uvjek polovnih naci tu na forumu a za kymca i slicne skutere ti rijetko ko ima polovnih dijelova a novi su dosta skupi.