Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Izgorio skuter  (Posjeta: 1878 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MS portal

  • VIRTUALNI ČLAN
  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 0
  • VIRTUALNI ČLAN
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Izgorio skuter
« : 29 Prosinac, 2008, 14:23:24 »


Zadnjih dana naletio sam na nekoliko vrlo neugodnih vijesti , u kojima su skuteri bili žrtve...

 



27. 12. u 5.10 sati izbio je požar na mopedu Kymco zadarskih registarskih oznaka koji je bio parkiran u ulazu stambene zgrade u ulici Put Murata broj 16.

Skuter je, kako doznajemo u vlasništvu 43-godišnjega Eugena Tissaurea, inače djelatnika PU zadarske. Izgorio je u potpunosti, a kako su vrata zgrade bila zatvorena vatra i dim podno stepenica velikom su se brzinom proširili pa je crni gusti dim zahvatio i zacrnio sve zidove, vrata stana, te lifta, poštanskih sandučića, sve do 8. kata.

Kako nam je rekao Eugen ni sam ne zna da li je netko namjerno zapalio skuter ili je ipak riječ o kvaru na njegovim instalacijama.

- Supruga mi je došla s posla u 5.10 i čula da nešto šuška na 8. katu pa me probudila. Izašao sam i provirio kroz portun i sve je buktilo, bilo je crno, nismo čak mogli ni izaći od gustog dima. Nije mi bilo jasno u prvi mah što se zbiva. Uspio sam otvoriti vrata gornje terase kako bi dim imao gdje izlaziti - kazao nam je Eugen Tissauer.

Inače, skuter je kupio ovoga ljeta i cijelo ga vrijeme drži u ulaznom dijelu zgrade ispod stepenica. Prije njega tu je jedan susjed držao skuter no kakže da se nikada ništa nije dogodilo. Kaže kako stanari rijetko zaključavaju dvoja ulazna vrata te kaže kako do ovoga ne bi došlo da su vrata bila zaključana.

Jedna od susjeda još je jutros bila u šoku. - Zamalo nismo svi izgorili. U prvi mah nismo znali što i gdje gori jer je sve pucalo i gruvalo. Bila je velika buktinja i još uvijek iskašljavam crni katran - rekla nam je jedna od stanarki zgrade. U zadarskoj policiji su dojavu o požaru zaprimili u 6 sati.

Vatrogasci su buktinju uspjeli svladati već za 16 minuta no očevidom za sada još nije utvrđen uzrok požara. Šteta na mopedu procjenjena je na oko 15 tisuća kuna dok će štetu na ulazu zgrade pokriti osiguravajuća kuća.   IZVOR : VECERNJI.HR

 



Skuter 45-godišnje K.P. iz Pule 23.11.2008 je gotovo u potpunosti izgorio samo nekoliko minuta kasnije nakon što je parkiran u Ulici braće Brajković u Rovinju.

 

Naime, vatra je na prednjem dijelu skutera buknula malo nakon što ga je suprug 45-godišnje Puljanke parkirao u spomenutoj ulici. Rovinjski vatrogasci brzo su reagirali te je vatra ugašena u kratkom roku, a policija je očevidom utvrdila da je samozapaljenje skutera izazvao kvar na električnim instalacijama u njegovu prednjem dijelu.   IZVOR : BARKUN.HR

 

 

Kliknite ovdje da pročitate ovaj članak!
VIRTUALNI ČLAN