Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: smart crash test  (Posjeta: 5735 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: smart crash test
« Odgovori #40 : 25 Listopad, 2008, 09:28:03 »
što veča njuška ispred to veča sigurnost u vožnji.

to pravilo imaju švabe i bogami imaju pravo.

A kaj je onda sa Porscheom 911? On je isto švaba. Kaj njemu njuška u životu znači? Niš.

Bitan je motor napred!

Sve ima svoje prednosti i nedostatke!

Veliki SUV-ovi su na cesti odlični "protiv" manjih automobila, ali uvijek postoje šleperi za njih! A opet postoje kinezi kojima niš ne znače ni dugački kljunovi i motor sprijeda kad prilikom sudara vozač/suvozač ostane palačinka!

Lako je kupiti auto koji ima 247 zvjezdica na crash testu ali ti u realnoj situaciji o životu prosuđuje sudbina, a ne zvjezdice!
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: smart crash test
« Odgovori #41 : 25 Listopad, 2008, 15:14:48 »
Auto Smart for2 je auto koji je siguran kao automobil, ali nije siguran za putnike u njemu, zbog jake de-akceleracije koja se dogodi u sudaru, a on posto ima malu zonu "guzvanja" napravljen je koliko god tvrd moze bit, i kada se desi sudar, putnici unutra dozivljavaju jake unutrasnje tjelesne ozljede organa, isto kao i ozljede glave, traume, koje su isto uzrokovane jakom deakeceracijom (probaj se zaletit glavom pa naglo stani) i udarcem u volan automobila jer u smartu zracni jastuk ne stigne zaustavit skroz glavu zbog velike sile, a u dr autima zaustavlja se udarac glave skoro 100% (ne svim da me ne pocnete napadat)

potpis!

nema tog auta u kojem ces ostat ziv sa preko 100km/h pa na 0 u roku sekunde!

ti očigledno nisi vidio kako zgleda unutrašnjost smarta i corse poslije sudara.

u corsi imaš malo sjebanih plastika od sudara a u smarta je mašina ušla u kabinu.

kakva zaštita od čeličnog kaveza kad ti mašina sjedne u krilo zbog sudara.

a jel ti znas da se smartu makina nalazi otraga, iza siceva? :D :D :D

a tu se lipo vidi da su sicevi netaknuti... otvoreni zracni jastuci i pala plastika na sic, samo to...



neki ljudi daju svoje misljenje bazirano na...    ama bas nicemu!

procitajte malo okolo o sigurnosti tog auta, pa onda komentirajte, ovako nema smisla...
« Zadnja izmjena: 25 Listopad, 2008, 15:22:33 stipe »