Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Plovak????  (Posjeta: 2491 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Neki_Lik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Gilera runner 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gileru runner 50
  • MojSetup: nemam
  • MojSpuh: Nemam
Plovak????
« : 03 Rujan, 2008, 16:52:30 »
Jel mi moze neko rec di je plovak na gileri runner 50dd 2000.god..????je*** me u pm natocim ga do kraja a on pokazuje pol rezervara pa se onda odjdanput podigne do fulla i onda se opet vrati???
!!!LoL!!!

Offline Tino22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG-Sesvete
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Nemam
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Plovak????
« Odgovori #1 : 03 Rujan, 2008, 17:12:27 »
Pa koliko ja znam, plovak se nalazi u rezervoaru od benzina..
Možda ti tako pokazuje jer si recimo, natočio benzin a plovak se nije vratio gore. Probaj  malo skuter ljuljati par sekundi,onda bi trebalo sve biti ok.
Tako je i meni nekad

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Plovak????
« Odgovori #2 : 03 Rujan, 2008, 17:19:35 »
plovak tije tam negdje i izmedu nogu..moras skinuti onu srednju plastiku pa pogledaj..trazi di su neke zice ukopcane u rezervar i tma ti je plovak...
Under construction...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Plovak????
« Odgovori #3 : 03 Rujan, 2008, 17:58:22 »
To i mene zajebava.Fora ti je u tome da ti jedna od 3 zice koje idu sa sata na plovak gubi kontakt.Mene to svako malo zeza.Jbg star ti je motor isto ko i moj pa je to normalno s obzirom kakve su nam ceste.Bitno je da ti radi lampica od rezerve. :icon_biggrin:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Plovak????
« Odgovori #4 : 03 Rujan, 2008, 18:22:30 »
To i mene zajebava.Fora ti je u tome da ti jedna od 3 zice koje idu sa sata na plovak gubi kontakt.Mene to svako malo zeza.Jbg star ti je motor isto ko i moj pa je to normalno s obzirom kakve su nam ceste.Bitno je da ti radi lampica od rezerve. :icon_biggrin:

Meni zna krivo pokazivat jer mi je u rezervoaru mjesavina, a ne cisti benzin pa se plovak malo zalijepi sam za sebe. Ne brine me pokazivac jer sto se potrosnje tice, pratim samo prijedjene kilometre i po njima se ravnam da li moram tociti ili ne

Offline Neki_Lik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Gilera runner 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gileru runner 50
  • MojSetup: nemam
  • MojSpuh: Nemam
Odg: Plovak????
« Odgovori #5 : 03 Rujan, 2008, 19:24:15 »
pa i ja tako pratim kilometre al bi htio izvadit da vidim znam ja da je u rezervatru al nisam znao di mislim na kojem mjestu kaj cu bzvz raskopavat cijeli motor da ga nadem zato sam pito...ok thx :jerk:
!!!LoL!!!

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Plovak????
« Odgovori #6 : 03 Rujan, 2008, 22:54:40 »
Hmm..i mene je u zadnje vrijeme počeo da fura ovaj mali qrac..naime čistio sam rezervar ali nisam dirao plovak i onda sam skidao kontrol tablu i kazalje..pa sad kazalja pokazuje unazad..neznam da li bi je opet trebao da skinem i da pomaknem na gore..šta vi mislite ? :toothy11:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Plovak????
« Odgovori #7 : 03 Rujan, 2008, 23:13:27 »
Ja se malo izgubim kad gledam predjene kilometre jer mi motor po gradu trosi oko 5.5l a izvan grada oko 4l a imam tank od 5l pa tih 100-njak km prodjem toliko brzo da jednostavno uopce ne pogledam na predjene kilometre pa sam si nekak uspio osposobit bar lampicu od rezerve po kojoj se ravnam posto me zeza kazaljka  za gorivo.