Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sr150 ili sp180  (Posjeta: 6975 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #40 : 01 Rujan, 2008, 00:29:06 »
duje odi spat  ;D ;D ;D   , jedino se tebi sp nikad niej rasipa , svi ostali smo vodili rat  :binkybaby: :binkybaby:, mora da postoji neka kvaka,
bice da je do mestra  .....pusa cajkasu  :toothy12: :toothy12:

zato jer ste svi ostali nesposobni slozit motor kako triba :binkybaby:

kako Mr J nije nikad ima problema s spovon masinon,a igx? Narx? alfa3 koji ima isti princip masine ko i u spa s pumpon vode..

ljudi znaju slozit masinu i to je to..pa vi nosite svakakvin "kvazi"majstorima da van to sklope..

meni je sve masine dosad sklapa jedan covik u kojeg iman beskrajno povjerenje i uvik bi napravia odlican posal..

ja san dosad sklopia dosta blokova,al uvik me bilo straj slozit pumpu vode pa san njemu nosia to..a sad je covik prezaposlen i zaj mi ga vise pilat jer mi nece da naplati,pa san se okurazia i sklapamo za koji dan prijatelju fxra pa ce ovidit koliko ce to vozit :icon_biggrin:

p.s. moj zadnji sp sta sna proda je najbrzi tvornicki cvajo u st,od starta do krajnje,a sve tvornicko u njemu,pa vi pjevajte..jednostavno triba znat nastelat motor,nije sve samo sklopit i zavidat vide.. da odi ima koja sr172,rado bi da momak stane s njon..garantiran uspjeh :icon_thumright:

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #41 : 01 Rujan, 2008, 00:51:15 »
znao sam da je u majstoru problem  :toothy9: :toothy9: :toothy9:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #42 : 01 Rujan, 2008, 07:57:33 »
Po meni je SP bolji po svemu,a jedinu prednost bi dao SRki zato sto vise volim zracno hladjenje na skuterima.

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #43 : 01 Rujan, 2008, 09:27:32 »
Po meni je SP bolji po svemu,a jedinu prednost bi dao SRki zato sto vise volim zracno hladjenje na skuterima.
i to volis jer imas ti zracno....ajd svako svog konja hvali...  :sad1:
🙈

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #44 : 01 Rujan, 2008, 09:38:13 »
Po meni je SP bolji po svemu,a jedinu prednost bi dao SRki zato sto vise volim zracno hladjenje na skuterima.
i to volis jer imas ti zracno....ajd svako svog konja hvali...  :sad1:

Zracno je dobro za stunt ako nemas ventilator na kileru, brze se zagrije cilindar kod paljenja, jednostavniji i jeftiniji jer nema vodenu pumpu i kiler.
Sve ostalo je na strani LC masine  :headbang:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #45 : 01 Rujan, 2008, 09:46:14 »
Nije zbog toga sto ga ja imam nego bas zato sto je sve jednostavnije i nema zajebancije oko vode i ostalih stvari kaj idu uz vodu.A i ja nisam cuo da se nekom AC skuter pregrijao ak nije zeznuo hladjenje ili stavio krivu svjecicu i slicno.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #46 : 01 Rujan, 2008, 09:49:18 »
Nije zbog toga sto ga ja imam nego bas zato sto je sve jednostavnije i nema zajebancije oko vode i ostalih stvari kaj idu uz vodu.A i ja nisam cuo da se nekom AC skuter pregrijao ak nije zeznuo hladjenje ili stavio krivu svjecicu i slicno.

koja zajebancija oko vode? imas slozit pumpu vode,ulit vodu u posudicu i odzracit to..a to je sve skupa sajns fikšn,kako ces zeznit hladenje i stavit krivu svicicu,osim ako nisi idiot,na LC imas 3 min vise posla i to je to

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #47 : 01 Rujan, 2008, 09:52:46 »
Sve se moze sjebat.Ima raznih budala.Al cim je jednostavnije to bolje.Zato AC zakon. :laughing7:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #48 : 01 Rujan, 2008, 12:08:35 »
duje odi spat  ;D ;D ;D   , jedino se tebi sp nikad niej rasipa , svi ostali smo vodili rat  :binkybaby: :binkybaby:, mora da postoji neka kvaka,
bice da je do mestra  .....pusa cajkasu  :toothy12: :toothy12:

zato jer ste svi ostali nesposobni slozit motor kako triba :binkybaby:

kako Mr J nije nikad ima problema s spovon masinon,a igx? Narx? alfa3 koji ima isti princip masine ko i u spa s pumpon vode..

ljudi znaju slozit masinu i to je to..pa vi nosite svakakvin "kvazi"majstorima da van to sklope..

meni je sve masine dosad sklapa jedan covik u kojeg iman beskrajno povjerenje i uvik bi napravia odlican posal..

ja san dosad sklopia dosta blokova,al uvik me bilo straj slozit pumpu vode pa san njemu nosia to..a sad je covik prezaposlen i zaj mi ga vise pilat jer mi nece da naplati,pa san se okurazia i sklapamo za koji dan prijatelju fxra pa ce ovidit koliko ce to vozit :icon_biggrin:

p.s. moj zadnji sp sta sna proda je najbrzi tvornicki cvajo u st,od starta do krajnje,a sve tvornicko u njemu,pa vi pjevajte..jednostavno triba znat nastelat motor,nije sve samo sklopit i zavidat vide.. da odi ima koja sr172,rado bi da momak stane s njon..garantiran uspjeh :icon_thumright:

POTPIS
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline ado_vxr200

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: osijek
  • Moj Skuter: vxr200
  • MojSpuh: serijski
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #49 : 01 Rujan, 2008, 13:42:39 »
ja bi prije stavio sp180 masinu-vise konja,veca snaga,i nekako je bolje i za cuti sp180 neg sr 150-vozio sam oba motora i nemoze se sr usporediti sto se tice brzine i snage s sp-om!!!ak trazis brzinu i snagu to je onda definitivno sp180!!!neznam zast su tako glupo napravili da sr nema vodeno hlađenje-totalno jadno-i tu sp ima prednosti-al meni sp i bolje lezi na cesti od sr-sr je visok i nekako nezgodniji- a i onaj njegov sic je totalno jadno napravljen-dobar je jedino onaj prijelaz za voznju na zadnjem al to je samo sitnica u kojoj je dobar!!!!ma definitivno je bolji sp 180!!!ET TO JE MOJE MISLJENJE!!!!
x

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #50 : 01 Rujan, 2008, 14:05:54 »


 :icon_tongue:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #51 : 01 Rujan, 2008, 15:12:42 »
joj joj sta sve mali vadi iz rukava da obrani aprilino ime....hm.... cak je po winderove klipove posegnuo.... opasno  :headbang: :headbang:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #52 : 01 Rujan, 2008, 21:12:30 »
ja ne znan sta je ovde zanimljivo ili lik kreten ne zna dat gas ili jako sjeban sp...

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #53 : 01 Rujan, 2008, 21:23:21 »
SP :icon_thumright:
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #54 : 02 Rujan, 2008, 13:05:47 »
ja ne znan sta je ovde zanimljivo ili lik kreten ne zna dat gas ili jako sjeban sp...

prejak sr :P

a ne znan ni ja, al fino sam se iznenadio kad sam vidio u vk draletov sp (sređen kolko tolko, prerađen 180, 25 carb, reza, multisit, delta i ostale pi*darije) naspram srke sa samo 172 gore mislim, u startu i u ubrzanju mu bjezi i to ne malo, i 100x su ponavljali i ode sr svaki put

sad ces rec onda draletov sp ne valja, a fino ide tj. islo džubre u pm

tad je i goran rekao j#bo ti sp, sr je zakon  :icon_tongue:


btw...dok nije dosao Laki i sve ih naprao sa xt660R  :laughing7: :laughing7:
« Zadnja izmjena: 02 Rujan, 2008, 13:11:19 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #55 : 02 Rujan, 2008, 19:03:22 »
ja ne znan sta je ovde zanimljivo ili lik kreten ne zna dat gas ili jako sjeban sp...

prejak sr :P

a ne znan ni ja, al fino sam se iznenadio kad sam vidio u vk draletov sp (sređen kolko tolko, prerađen 180, 25 carb, reza, multisit, delta i ostale pi*darije) naspram srke sa samo 172 gore mislim, u startu i u ubrzanju mu bjezi i to ne malo, i 100x su ponavljali i ode sr svaki put

sad ces rec onda draletov sp ne valja, a fino ide tj. islo džubre u pm

tad je i goran rekao j#bo ti sp, sr je zakon  :icon_tongue:


btw...dok nije dosao Laki i sve ih naprao sa xt660R  :laughing7: :laughing7:

ako je tebi drale primjer tunera,onda me stvarno začuđuješ :toothy12:

ja san reka..moj tvornicki sp vs srka 172,amo,dovedite mi koju blizu

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #56 : 02 Rujan, 2008, 20:17:43 »
ma nista sp, sr...

to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #57 : 02 Rujan, 2008, 20:20:06 »
ma nista sp, sr...


impresivan video

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #58 : 02 Rujan, 2008, 20:21:50 »
ma to tvoje je nula za ovu formulu


Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: sr150 ili sp180
« Odgovori #59 : 03 Rujan, 2008, 20:29:46 »
ma nista sp, sr...


impresivan video

i sad nek ode nazad istim putem i ucinia je dovoljno kilometrazu za generalku :toothy12: