Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio NRG Power - topao ima los start  (Posjeta: 933 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nrgpower22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: Probiker PR2
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: LeoVince TT
Piaggio NRG Power - topao ima los start
« : 07 Srpanj, 2014, 19:14:39 »
ovako moj NRG Power je serijala prije 7 dana stavljen je novi remen serijski dayco od rms onaj, remen uljne pumpe, rolice 6gr i oprugice nove crne malossi iz pakovanja za serijska kvacila. Motor kad je hladan, topao ide odlicno start malo losiji nego prije ali ok je sasvim krajnja takodjer danas 83 po njegovom satu ali nakon voznje od 15tak kilometara start nikakav a i uz brdo takodjer.Hladnjak je topao, oba crijeva topla iste topline deklo vruce znaci ne u tolikoj mjeri da ne mogu drzati ruku na njemu ali poprilicno vruce.Auspuh vreo.Centralni je ostao serijski nisam mjenjao.Znaci nije mi jasno do cega bi moglo biti remen je nov  ???

Offline ajlavsrku

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1206
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Vxr
  • Moja Kaciga: Vise njih
  • MojSetup: Polini vario i zvono,polini bregasta,kevlar,alu polutke,e5
  • MojSpuh: Serdarević ili bez kata
Odg: Piaggio NRG Power - topao ima los start
« Odgovori #1 : 07 Srpanj, 2014, 19:40:25 »
ugrije se puno remen i rastegne se i performanse padaju onda,a mogao si i centralni promjenit kad si vec to mjenjao jer nakon dosta kilometara nije ni on ko prvog dana,omekša a pogotovo ljeti sad..

Offline nrgpower22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: Probiker PR2
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: Piaggio NRG Power - topao ima los start
« Odgovori #2 : 07 Srpanj, 2014, 19:42:51 »
ugrije se puno remen i rastegne se i performanse padaju onda,a mogao si i centralni promjenit kad si vec to mjenjao jer nakon dosta kilometara nije ni on ko prvog dana,omekša a pogotovo ljeti sad..

nov remen tek tako se rastegne ??

Offline ajlavsrku

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1206
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Vxr
  • Moja Kaciga: Vise njih
  • MojSetup: Polini vario i zvono,polini bregasta,kevlar,alu polutke,e5
  • MojSpuh: Serdarević ili bez kata
Odg: Piaggio NRG Power - topao ima los start
« Odgovori #3 : 07 Srpanj, 2014, 19:45:16 »
ugrije se puno remen i rastegne se i performanse padaju onda,a mogao si i centralni promjenit kad si vec to mjenjao jer nakon dosta kilometara nije ni on ko prvog dana,omekša a pogotovo ljeti sad..

nov remen tek tako se rastegne ??

pardon nisam vidia nov remen,a moze bit da ti jos nije sija kako triba remen ovisi koliko si se vozija,jer triba njemu malo da dodje na svoje,a remen se rasteze od topline jer je sad vruce,probaj izbusit deklo mozda dobijes nesto sa tim,bar sam ja dobia jer prijenos se dosta grije,stani kreni,stani kreni...

Offline nrgpower22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: Probiker PR2
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: Piaggio NRG Power - topao ima los start
« Odgovori #4 : 07 Srpanj, 2014, 23:54:32 »
hm moguce je ali deklo necu busit jer imam vec one fabricke rupe a i serijala mislim da nema potrebe pogledat cu ja to jos malo mozda je dihtung glave ili nesto  :(

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Piaggio NRG Power - topao ima los start
« Odgovori #5 : 08 Srpanj, 2014, 00:09:45 »
svaki skuter ima isti problem tako da nije nista novo , a auspuh i crijeva i hladnjak je normalno da budu vruci  :laughing7:
ak ti to smeta kupi kevlar remen i nece se tolko osjetit
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline nrgpower22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: Probiker PR2
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: Piaggio NRG Power - topao ima los start
« Odgovori #6 : 08 Srpanj, 2014, 00:21:12 »
svaki skuter ima isti problem tako da nije nista novo , a auspuh i crijeva i hladnjak je normalno da budu vruci  :laughing7:
ak ti to smeta kupi kevlar remen i nece se tolko osjetit

ne smeta nego danas je bas izrazeno bilo to ali nisam uzeo u obzir da smo ja i prijatelj se natovarili na njega zajedno oko 155kila i full gas jedno 10tak kilometara i vise po vrucini onoj oko 6 i tako, a auspuh sam ofarbao lakom za temperaturu prije par dana i sad kad se malo ugrije dal odgorijeva ta boja il sta pusi se ono sa njega i smrdi ali to je ok valjda  :icon_biggrin:

Offline dr.mrgood

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1294
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bribir
  • Moj Skuter: Peugeot Elyseo
  • MojSetup: Malossi Sport 70 ccm,Dellorto 17.5,dizna 80, original airbox
  • MojSpuh: Stock
Odg: Piaggio NRG Power - topao ima los start
« Odgovori #7 : 08 Srpanj, 2014, 00:33:55 »
Prva stvar, remenu treba 150-200 km da sjedne. Drugo, kad prodjes tu kilometrazu i ako je i dalje isto, stavi novi centralni feder. Trece, farbu na auspuhu si trebao zapec na 150-200 stupnjeva. Ako nemas toliku pecnicu ( a vjerojatno nemas) probaj ju zapeci sa obicnim fenom ili sa onim za skidanje farbe ali oprezno i iz daljine, da ju ne spali. Ali posto ju nisi zapekao na pocetku nakon farbanja, ona se sad pregrijala i pocet ce otpadat.

Offline nrgpower22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: Probiker PR2
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: Piaggio NRG Power - topao ima los start
« Odgovori #8 : 08 Srpanj, 2014, 00:44:46 »
Prva stvar, remenu treba 150-200 km da sjedne. Drugo, kad prodjes tu kilometrazu i ako je i dalje isto, stavi novi centralni feder. Trece, farbu na auspuhu si trebao zapec na 150-200 stupnjeva. Ako nemas toliku pecnicu ( a vjerojatno nemas) probaj ju zapeci sa obicnim fenom ili sa onim za skidanje farbe ali oprezno i iz daljine, da ju ne spali. Ali posto ju nisi zapekao na pocetku nakon farbanja, ona se sad pregrijala i pocet ce otpadat.

eh nisam ga zapekao eto moja greska  :o nissta ostalo mi je boje kad pocne otpadat skinut pa ponovo sve i zapec imam to za skidanje farbe ali se tacno moze podesit temperatura na njemu tako da cu tako i uradit. Sa novim remenom sam presao sigurno vise od 200km i bolje je definitvno nego kad sam ga stavio tek al kad se ugrije stvarno je trom tako da centralni novi mora doc  :icon_thumright:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Piaggio NRG Power - topao ima los start
« Odgovori #9 : 08 Srpanj, 2014, 08:57:14 »
ovako moj NRG Power je serijala prije 7 dana stavljen je novi remen serijski dayco od rms onaj, remen uljne pumpe, rolice 6gr i oprugice nove crne malossi iz pakovanja za serijska kvacila. Motor kad je hladan, topao ide odlicno start malo losiji nego prije ali ok je sasvim krajnja takodjer danas 83 po njegovom satu ali nakon voznje od 15tak kilometara start nikakav a i uz brdo takodjer.Hladnjak je topao, oba crijeva topla iste topline deklo vruce znaci ne u tolikoj mjeri da ne mogu drzati ruku na njemu ali poprilicno vruce.Auspuh vreo.Centralni je ostao serijski nisam mjenjao.Znaci nije mi jasno do cega bi moglo biti remen je nov  ???
Ciji je remen nakraju?
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Piaggio NRG Power - topao ima los start
« Odgovori #10 : 08 Srpanj, 2014, 11:23:16 »
ovako moj NRG Power je serijala prije 7 dana stavljen je novi remen serijski dayco od rms onaj, remen uljne pumpe, rolice 6gr i oprugice nove crne malossi iz pakovanja za serijska kvacila. Motor kad je hladan, topao ide odlicno start malo losiji nego prije ali ok je sasvim krajnja takodjer danas 83 po njegovom satu ali nakon voznje od 15tak kilometara start nikakav a i uz brdo takodjer.Hladnjak je topao, oba crijeva topla iste topline deklo vruce znaci ne u tolikoj mjeri da ne mogu drzati ruku na njemu ali poprilicno vruce.Auspuh vreo.Centralni je ostao serijski nisam mjenjao.Znaci nije mi jasno do cega bi moglo biti remen je nov  ???
Ciji je remen nakraju?

to je ko sljadoljed polja polja  :toothy3:
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!