Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sr50 problem  (Posjeta: 296 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pero_vz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Zip
sr50 problem
« : 26 Lipanj, 2014, 21:35:28 »
Dobar dan svima!
Kupio sam za sina prosle godine SR50 i skuter sada vec duze vrijeme vozim ja.
Problem je da skuter nikako ne ubrzava a sve sam zamjenio novim originalnim djelovima ( remen, utezi, centralna opruga, oprugice kvacila, karike, brtva glave i cilindra, prirubnica, klizaci variomata) tada sam malo citao po ovom forumu i probao i lakse utege variomata ali osim sto se vrti jace masina i ima malo bolji start skuter nejde preko 75 krajnje brzine i za to mu treba dobar kilometar i pol zaleta. Skinuo sam prsten variomata i u ispusnoj cijevi uklonio suzenje. Molim svakoga ko je dobre volje da mi savjetuje sto da jos radim ili gdje su na toj masini blokade. Karburator sam ustelao da je svjecica smeda i on pali na zub ali mi nije jasno kako je tako trom.
Ima jedan forumas kod mene u gradu i rekao mi je da je to morini karburator masina ako vam sto znaci.

Offline FeZox-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1159
  • Spol: Muški
  • *Nije brzina opasna vec budala za volanom
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: PIASPEEDY
  • Moja Kaciga: Rap Helmet
  • MojSetup: ima $e
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: sr50 problem
« Odgovori #1 : 26 Lipanj, 2014, 23:22:58 »
bas u pm i ta morini masina
ti covijece malte ne, cijeli prijenos promijenio, jesil ti osobno mjenjao ili neki ti majstor to radio
*Fuckas krizu kad imas zizu

Offline pero_vz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Zip
Odg: sr50 problem
« Odgovori #2 : 27 Lipanj, 2014, 19:36:42 »
Mjenjao sam to kod prijatelja koji je mehanicar i skupa smo to radili.  Naspram kako je isao prije mini generalke ide osjetno bolje, ali on do 50 ispali lijepo nakon toga on nejde nikako odnosno vrti se ali ne ubrzava jer mu do 50 treba 5 sekundi a od 50 do 70 treba dobrih 20 sekunda. Citao sam po forumu o prenosu i kako ga se ustelava  i kod meni obrtaji ne variraju, od pocetka do pune brzine drzi stalne obrtaje ali nakon 50 izgubi na ubrzanju.
Nisam klinac i vec sam u godinama ali me zanima zasto tako radi dok jedan kolega s foruma ima istu masinu i probao sam njegov sr koji ide puno bolje od mojeg i u odazivu na gas i na punoj brzini.