Tehnički kutak > Garaža

Speedfight 2

<< < (2/4) > >>

zokisf2:
Nisam više siguran. Ovak nešto.

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]

zokisf2:
Evo ovako auspuh izgleda nakon farbanja. Budem vidio koliko će to sve biti i koliko će dugo držati boja.

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]

zokisf2:

--- Citat: GUGY - 15 Lipanj, 2014, 23:51:51 ---Odlican je samo promjeni retrovizore. Ovi mi ne pasiraju bas.. Nadji one kockaste kao kod mene na Vivy..

Sent from my HUAWEI U8815 using Tapatalk 2

--- Kraj citata ---
Uskoro stižu i kockasti retrovizori u karbonu.  :toothy9: :toothy10: Jedva čekam da vidim kako će to izgledati.  :headbang:

Dino-X race:
Cime si farbao auspuh? Ja sam crnim temp.sprejem, malo se sad vec ljusti sa jedne strane al aj.
Znaci wrc retrovizori stizu? To znaci da moraju i alu podnice sjest. ;)

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

zokisf2:

--- Citat: Dino-X race - 08 Srpanj, 2014, 21:44:37 ---Cime si farbao auspuh? Ja sam crnim temp.sprejem, malo se sad vec ljusti sa jedne strane al aj.
Znaci wrc retrovizori stizu? To znaci da moraju i alu podnice sjest. ;)

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

--- Kraj citata ---
Da da. vjerovatno su sutra tu. Alu podnice su u planu ali ne ovaj mjesec. osim ako ih sam ne napravim ako nabavim lim. A sprej sam uzeo za temperature. U onoj trgovini u naselju gdje se prodaju boje. Prije skretanja za školsku. Prešao tri puta i to je to.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju