Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: problem...sam prima gas.  (Posjeta: 565 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dante1307

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Race
  • Moja Kaciga: KBC VR-2
  • MojSetup: Polini Corsa 70
  • MojSpuh: Stage 6 r1200
problem...sam prima gas.
« : 08 Lipanj, 2014, 18:49:55 »
Hi...  ljudi.....

Molim malu pomoc...

Skuter derbi gp1 revolving
Kit polini corsa
Karb 17.5 dellorto standard filter
Boost bootle stage 6
Usis polini

Problem sljedeci...

Kada se duze vrijeme vozim... recimo sat vremena...skut tu i tam poludi...  stisnes gas.. i pustis ga.... a on krene sam od sebe ubrzavat...a gas je vracen???  Skoro sam pao 2 3 puta...  stisnem kocnicu.... i kocim k lud...a on sam od sebe nabije gas????

Sto bi moglo biti???   :help: :icon_scratch:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: problem...sam prima gas.
« Odgovori #1 : 08 Lipanj, 2014, 18:59:09 »
Zapinje ti sajla gasa? Ili klipic u karbu (kojeg kontrolira sajla gasa)?

Offline dante1307

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Race
  • Moja Kaciga: KBC VR-2
  • MojSetup: Polini Corsa 70
  • MojSpuh: Stage 6 r1200
Odg: problem...sam prima gas.
« Odgovori #2 : 08 Lipanj, 2014, 22:39:18 »
Rastavljao sam ali sa sajlom je sve ok
I skinuo sam filter tj cijev sto je izmedu karba i kucista filtera. Tako da gurnem prst u karb iza i plovak radi normalno.
To mi se samo desava kada se duze vozim.
Sve radi ok...ali nakon sat vremena voznje.  Ali sto je naj lude... ne desava se to stalno... stisnes ful gas pustis.. i jos rukom vratim ruckicu... a on sam od sebe kao da dajem gas... vec sam skoro dva puta se zabio u auto ispred sebe... neznam...sto je??? Imam srece sto sam visok i duge noge imam... oa se docekam s njima... i jebeno jako kocim.... i molim boga da prestane....  danas sam od Siska isao do Velike gorice i nazad u Sisak... i sve je bilo ok.  Cim sam u Sisak dosao... poceo je na par puta tako...????
Neznam sutra cu sve rastaviti... pa polako presloziti.... ak ko zna od prilike sto bi moglo biti???   Otvoren sam za savjete... i unaprijed hvala svima.....