Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha ili ne...Što sad..  (Posjeta: 614 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tusek001

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Yamaha ili ne...Što sad..
« : 12 Travanj, 2014, 23:34:42 »
Pozdrav ekipo., relativno sam nov u svijetu skutera..Do sada sam imao samo kineze i sa svakim sam požalio. Ili sam pehist hh..
Znaći Kupio sam od frenda City Hooper 50., to je kao neka Yamaha il tako nešto.. E sad on je bio ukraden išao sam po njega u Jastrebarsko(Inaće sam iz VK). Vlakom, a nazad sam ga vozio..Moram Vam reći da je to bila EKSPEDICIJA kakvu NIKOME nebih poželio trajala je dan i pol beskrekidne mukotrpne vožnje. Bog mi nije pomogao taj put nažalost..Naime sve je počelo po "vragu" kada sam došao po njega u PP Jastrebarsko.. Bio je u katastrofalnom stanju..Nije htio palit niti išta slično., kurblu kada sam zakurblao čuo se samo neki tvrdi kruti zvuk i ona se više nije mogla pomaknit hah., tu mi je uskočio načelnik u pomoč i nabavio kablove te službeni auto spojio na moj skuter. Palili smo ga cca od 12 do 15h., ubili se i on a i ja.. -.- nakon što smo potrošli auto akomulator pila je upalila hahh međutim samo nakratko ugasila se ali eto onda je htjela palit.. :D Krenuo sam na benzinsku natočit ga i Via Vinkovci.. Bilo je tu svega neznam odakle da krenem.. Od toga kako mi je stao usred ničega kako je pao pljusak kako sam ga htio zapalit do neznam čega sve ne..Stao usred ZG-a kod Av. malla hahha u srednjoj traci ja skočim sa njega i guram ga na ulicu koja je to bila bruka e ljudi moji da vam je znat..I eto nakon što sam se smrzo milion puta dobio kaznu u NG od policije zbog isteknutih tablica i prometne 1000€  došao i u SL. brod..I nato mi opet nestane goriva e tu sam već počeo šutat skuter.. -.- Nakon što sam otišao na benzinsku par km vratio se nazad po skuter a njega nema -.- OPET MI GA NETKO UKRAO.. Počele su mi suze ić zovem policiju opet sve iznova katastrofa policija nakon par sati javlja nađen skuter negdje u dvorištu nekom šta ima milion prijava.. -.- super ja sjeo na njega i za Vinkovce. Trebalo mi je punih 2 i pol sata do vinkovaca.. Putovanje koje nikad neću ponovit., još uvijek me boli kralježnica, vrat od kacige, guzica od odvratnog sica tj neznam što me ne boli.. -.- Danas sjednem na skuter idem otić do trgovine cca 800m i nakon što se vratim počne se pušit iz skutera :( ja okrenem kljuć da ga ugasim i on se ne može ugasit.. Ja trk kod susjeda koji se malo kuži u motore i on doleti i isčupa kabel sa svječice i napokon se ugasi usto ga je struja stepla i to dobrano tresao se cca 20min hahha mogao sam mu dat baterije da mi napuni. :D I sad ja neznam što da radim da prodam motor il neznam što..Usto pitanje: Dali se ta bravica može kako popravit? Uvijek ima kontakta nemogu je ugasit. Sada sam odspojio akomulator. Previše sam već propatio oko tog motora završit ću na psihijatriji.

Unaprijed Vam zahvaljujem na čitanju teksta i strpljenju te bih svaki Vaš odg i savijet cjenio.

Pozdrav

Offline Josip-98

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1189
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Yamaha ili ne...Što sad..
« Odgovori #1 : 12 Travanj, 2014, 23:41:38 »
Kolega nemas srece sa skuterima
Prodaj sve to i kupi nesto pouzdano i vrati se u voznju bez briga koje si ima do sad

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Yamaha ili ne...Što sad..
« Odgovori #2 : 13 Travanj, 2014, 00:08:49 »
Pazi da i tebe ne ukradu :D kupi si normalan pouzdan skuter i stavi alarm i disc lock  :icon_thumright: ja sam jedno vrijeme imo bez zastite skuter i skoro mi ga maznuli  :sad3:
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline tusek001

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Yamaha ili ne...Što sad..
« Odgovori #3 : 13 Travanj, 2014, 02:25:16 »
A dali se bravica može popravit? Znaći uvijek ima kontakt ne mogu ga ugasit osim kad skinem svječicu tj kabel sa nje ili kad iskljućim bravicu u potpunosti.

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17035
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Yamaha ili ne...Što sad..
« Odgovori #4 : 13 Travanj, 2014, 12:09:42 »
moguce je da ti je na bravici skliznula zica za gasenje
al ako je brava razvaljena treba ti nova
i ne to nema s yamahom bas nista to je pekinezer cistokrvni