Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: gilera runner ispuh  (Posjeta: 4172 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ajlavsrku

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1206
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Vxr
  • Moja Kaciga: Vise njih
  • MojSetup: Polini vario i zvono,polini bregasta,kevlar,alu polutke,e5
  • MojSpuh: Serdarević ili bez kata
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #40 : 13 Veljača, 2014, 01:49:37 »
a onda stavi koji oces auspuh mos i inox cijev stavit umisto topa ako oces samo da ti buci

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #41 : 13 Veljača, 2014, 01:59:59 »
Lapsus, omaklo mi se...mislio sam ST  :icon_biggrin:
Ma sve stoji sta kazes...znam da im je krajnja veca i da se ne skrivas ispod volana i da se vozis ko covjek, al hocu reci kak je to tu negdje, kak se i prdekalo moze za neku "sicu" sredit da ide ko 125-ica, 5-10 gore-dole...  :toothy11:
A kosta da, gledaj i placi, ST125 32.390 a ST200 je okruglo dve glave skuplji  ::)
I po meni najbolja opcija vozit do isteka garancije pa onda roknut gore 200, sve ostalo, špulje i slicno je ajd bok kao sta i sam kazes :icon_thumright:
Jedino mi se potrosnja nikako ne svidja...ne znam sad kolko ljudima u praksi trosi, i kolko s druge strane trosi ST200, al sam citao neki test, i kaze za prosjek 4,8lit./100, ti kazes 4,5...opet je to malo previse  :dontknow:
Ma svidja mi se skuter i sve, super bi mi lego, al sta ja znam...malo daje a puno trazi :dontknow:  :icon_biggrin:

a onda stavi koji oces auspuh mos i inox cijev stavit umisto topa ako oces samo da ti buci
Ak hoce da mu samo buci ko onaj xmax iz st, nek ode kod majstora koji radi spuhove za aute pa nek mu zamota neki rucni protocni za parsto kuna  :rofll: :rofll: :rofll:

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #42 : 13 Veljača, 2014, 07:43:55 »
Čekaj, ti stvarno mislis da je taj diesis isel 130 :toothy3:
Al kad bolje razmislim, ipak je to član ZŠTT-a imal, pa ništa čudno :headbang:

Neznam jel si vozil vx-a i vxr-a usporedno s baseovima pa pričaš iz iskustva ili po pisanju po forumu.
Eno alfin nrg, svima dobro poznat setup, neki jači base, ili slabiji mid je imal krajnju 108 ako se ne varam, sad dal je sagnut il ne, ne sjećam se.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #43 : 13 Veljača, 2014, 10:39:22 »
Da bi maznuo vxr-a treba ti due i nardo,a to više nema veze ni s baseom,normalnom potrošnjom ni trajanjem.
Možda je diesis išo 130,vozil sam i ja staru srku 120 po satu a pogled na gps pokazuje jedva sirotih 95

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #44 : 13 Veljača, 2014, 10:48:44 »
Al kae najbolje, diesis dok zakuca kazaljku, to je možda 90 realnih :toothy9:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #45 : 13 Veljača, 2014, 11:03:16 »
vidim da barataš informacijama rekla kazala..
4.5 litre 200cc nije prosjek,ja sam napisal do 4.5...i to stalno gas do poda a tolko potroši i base a kolka je razlika u performansama?dr%anj3 s blokadama na regi? vanredni tehnički i ostala sranja.
200 normalne i racionalne vožnje potronja se kreće oko 4 litre,pa čak i ispod.
za složit prdekalo da ide ko vx treba malo više nego 'sića'
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #46 : 13 Veljača, 2014, 18:09:55 »
Probo sam libertykoji je ak se ne varam dosta tezi, vxr i vx nisam, jbg grale sad si se uhvatio za diesisa ko mujo za fatu...ja sam na vasoj strani  :icon_biggrin: sam kazem kak i base moze lijepo ici,malo trositi i sl, nitko ne tvrdi da idebolje...to sta kazes za due+ i nardo stoji, to vise nije to, ni potrosnja,ni trajnost, ni cijena slaganja  :icon_thumright:

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #47 : 13 Veljača, 2014, 20:19:45 »
Liberty je AC i dosta je slabiji od LC, on ide kao neki base, to da.
A diesisa si ti spomenul, ne ja, ja sam tu temu cijelu pročital, tolko se u životu nisam nasmijal glupostima :toothy12:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline antonio.malenica

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner st125
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #48 : 13 Veljača, 2014, 21:13:44 »
hvala bogu dacu ulozit u motor sta god bude tribalo radi izgleda i radi snage a cekan voazcku ima 10 godina i sad kad polozin ostavit motor seriski akrap je vrhunski auspuh ali i vrhunski kosta samo da mi ne smanji snagu a mislia sam stavit vrhunski xenon a polini variomat ima san ga na vxr je sranje totalno znas i sam lukas sta kako al nisam ih pita jel oni imaju u ducanu promoto split nekakve auspuhe leovince akrapovic da ga tamo uzmen ili se uputit u sloveniju tamo je 360 eura cca 2500kn vamo 1100kn vise a sad neznam koliko traje garancija na motor  :drunken_smilie:

Offline Josip-98

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1189
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #49 : 13 Veljača, 2014, 22:36:02 »
promoto ti drzi leovince auspuhe i polini dijelove(tu bi moga nabavit polini variomat)

Offline neos 123

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1819
  • Spol: Muški
  • nije bitno kako vozis vec sta vozis!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: neo s
  • Moja Kaciga: givi runer 50.1
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #50 : 13 Veljača, 2014, 22:41:40 »
tone nije isa nikako jer je radilica bila malo pojedena kad ga je solje uzea stavia san sajbicu bia od milimetar dva i onda je letiaaa

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #51 : 14 Veljača, 2014, 00:52:29 »
Liberty je AC i dosta je slabiji od LC, on ide kao neki base, to da.

Malo smo otisli u off al nema veze, nece autor zamjerit... Da istina za liberty, al opet sam falia, hebe me malo diferencijacija Piaggio modela :rofl1: , mislio sam na Beverly  :zubo: 
I sad dok sam pisao opet opet razmisljam o beverlyu a pisem liberty...  ::)  :BangHead:

A diesisa si ti spomenul, ne ja, ja sam tu temu cijelu pročital, tolko se u životu nisam nasmijal glupostima :toothy12:

Da, ima dobrih stvari za se nacepat od smijeha :icon_biggrin: al ti kazi sta hoces, meni nema boljeg od pocketa sa 80kg za prdekat po manjem gradu ili malom mistu, jos sa nekim baseom, majka...zato na kraju nisam zel vxr-a :headbang:
A za ove vece gradove ili ak zivis van grada, nema puno dvojbe, 4T 125-250  :icon_thumright:
I to ti ne govori neki golobradi klinjo nego netko tko ima par motora :occasion14:
Da sam klinac i moram svaki dan prdit na 50cc bi i meni bila puna jaja prdekanja pa bi jedva doceko da sjedne nesto vece, u to mozes biti siguran...bar se sjecam da je tako bilo :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 14 Veljača, 2014, 00:57:41 SixPack »

Offline Brav

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Suomy Spec1R
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #52 : 14 Veljača, 2014, 01:05:45 »
Akrapović auspuh 4 soma. 90% foruma nema skuter skuplji od toga. Dat tolike pare da ti na skutru piše Akrapović. Nedljt koji je to stil. Rugat će ti se svit

Offline Josip-98

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1189
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #53 : 14 Veljača, 2014, 12:15:28 »
Rugat ce ti se kad zalipis akrapovic naljepnicu na top od shacala,kucelja itd
Ako momak ima para i oce stavit sta ga sad morate kocit u tome samo mu dajte savjet sta je bolje i iz kojeg je razloga to bolje
A ne odma sta ces davat 4 tisuce kn za auspuh.... Svako ima svoje guste

Offline Brav

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Suomy Spec1R
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #54 : 14 Veljača, 2014, 15:11:25 »
Imas prav, misljenje je subjektivno malo. Al steta bi bilo novi skuter koji je sam po sebi iznimno dobar i kvalitetan prilagodavat samo cijevi. To vuce ogromne troskove novaca i vrimena. Akrapovic za tu kategoriju sigurno nije dobar koliko je za vise klase u koje ulazu gomile napora, zato bi kupnja bila neisplativa i vise estetske naravi.

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #55 : 14 Veljača, 2014, 23:23:09 »
Rekli su ti svi sve...ak te pali grmljavina, uzmi si neku jeftiniju "munju" pa uzivaj, a ako se zelis isfurat sa akrapom i imas love, tko smo mi da ti sudimo  :icon_thumright:
O ukusima i zeljama se ne raspravlja  :glasses9:

Offline siki650

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: burgman
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #56 : 20 Veljača, 2014, 13:41:04 »
vidin da ste niz velikih znalaca o skuterima i auspusima, pa ovako samo da se nadoveze piaggio 125 masine su vecina ako ne i sve sa tvornickon greskon znaci meni je na x9 2003 godina nakon nepunih 17000km otisla masina a motor je bio uredno servisiran, isto tako prijatelju na beverly 125 2013 godina nakon 9800km otisla masina uredno servisiran i sve (Model s ABS-om)
A sta se tice vasih govora nexus, beverly, runner, xmax.. evo ovako od vas ko god oce neka dode sa tvornickon masinon od piaggia ili gilere 125 ja cu sa xmax-on 125 pa da vidimo vase govore sta to neide i kako neide, motor po pravcu ide 125, ja sam ga niz dugopolje 135 vozia, znaci motor tvornica sve serijski djelovi na njemu, a akrapovic je smece da nema vece od njega, leo vince je za skutere bolji 3 puta..

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #57 : 20 Veljača, 2014, 13:52:41 »
vidin da ste niz velikih znalaca o skuterima i auspusima, pa ovako samo da se nadoveze piaggio 125 masine su vecina ako ne i sve sa tvornickon greskon znaci meni je na x9 2003 godina nakon nepunih 17000km otisla masina a motor je bio uredno servisiran, isto tako prijatelju na beverly 125 2013 godina nakon 9800km otisla masina uredno servisiran i sve (Model s ABS-om)
A sta se tice vasih govora nexus, beverly, runner, xmax.. evo ovako od vas ko god oce neka dode sa tvornickon masinon od piaggia ili gilere 125 ja cu sa xmax-on 125 pa da vidimo vase govore sta to neide i kako neide, motor po pravcu ide 125, ja sam ga niz dugopolje 135 vozia, znaci motor tvornica sve serijski djelovi na njemu, a akrapovic je smece da nema vece od njega, leo vince je za skutere bolji 3 puta..


How yes no  ;D



(P.S. nikad nisam imao akrapa, al sam imao jedan Leo na skuteru i 2 lea na Z750 - da nebi bilo da sam pristran)

Offline siki650

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: burgman
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #58 : 20 Veljača, 2014, 14:00:32 »
vidin da ste niz velikih znalaca o skuterima i auspusima, pa ovako samo da se nadoveze piaggio 125 masine su vecina ako ne i sve sa tvornickon greskon znaci meni je na x9 2003 godina nakon nepunih 17000km otisla masina a motor je bio uredno servisiran, isto tako prijatelju na beverly 125 2013 godina nakon 9800km otisla masina uredno servisiran i sve (Model s ABS-om)
A sta se tice vasih govora nexus, beverly, runner, xmax.. evo ovako od vas ko god oce neka dode sa tvornickon masinon od piaggia ili gilere 125 ja cu sa xmax-on 125 pa da vidimo vase govore sta to neide i kako neide, motor po pravcu ide 125, ja sam ga niz dugopolje 135 vozia, znaci motor tvornica sve serijski djelovi na njemu, a akrapovic je smece da nema vece od njega, leo vince je za skutere bolji 3 puta..


How yes no  ;D



(P.S. nikad nisam imao akrapa, al sam imao jedan Leo na skuteru i 2 lea na Z750 - da nebi bilo da sam pristran)

negovorin trenutno za motore nego za skutere da je bolji leo vince

Offline antonio.malenica

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner st125
Odg: gilera runner ispuh
« Odgovori #59 : 20 Veljača, 2014, 19:51:59 »
stoji to sve za leovince ali za akrpovica pise da povecaje ks a lukas ja san stavia variomat cim san uzea vxr i tada nije isa a neznan mora cu razmislit u vezi akrapa ili leovince a to sa 125-250 jel se mora jacat rama struja nova??