Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: masina speedfight 100 na aeroxa  (Posjeta: 399 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DinzPula

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 164
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Aerox
  • MojSetup: cilindar od matika,radilica od golf 2ke
  • MojSpuh: Yasuni R
masina speedfight 100 na aeroxa
« : 08 Veljača, 2014, 12:39:04 »
Zanima me dal je netko stavljao takvu masinu na aeroxa,dal je neka problematika?
dilajmo za izdilamo.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: masina speedfight 100 na aeroxa
« Odgovori #1 : 08 Veljača, 2014, 13:36:31 »
Da se slozit al nevidim zasto bi to radio...

-prva stvar to je vertical ac masina koja trosi a ide ko aerox s malo boljim auspuhom, stim da taj aerox s nekim boljim auspuhom lipse zvuci i trosi manje...
ako mozda ne zelis spurtski auspuh na skuteru i veliku buku, samo stavi dr-evo na aeroxa i ustelaj ga s tvornickim auspuhom...opet ce ic bolje i trosit manje od tog peugeota...

-drugi razlog je nosac masine, trebat ces variti totalno nov nosac a to je tesko napraviti ako ne zelis da se skuter trese ko lud...trebas ili otpiliti nosac s tog peugeota pa ga navariti na aeroxa ili nesto trece kemijat...

-treci razlog je rezervar ulja...stavis li vertical masinu prva stvar sto tribas ucinit je izbacit rezervar ulja a to znaci li sam misat mjesavinu ili izmislit neko novo misto za rezervar, tj zrtvovat prostor ispod sica...

-cetvrti razlog su kotaci...aerox felga ti nepase na glavcinu od speedfighta...tribat ces ili otokarit novu glavcinu ili vozati s razlicictim kotacima...pod razlicitim ne mislim samo izgled nego je u sf-a 12 cola felga a u aeroxa 13...ciklistiku popravis s gumom 130/70-12 al ces imat sexa na tehnickom...

-peti razlog je struja...100cc peugeoti uglavnom imaju kod kljuc...to mozes provjeriti ako ti iz namotaja od sf masine ne ide crveno crna zica onda je niskonaponsko paljenje tj skuter ima kod kljuc...ako je tako, a tvoj aerox stariji od 2004. godine, trebas kupiti ili namotaje s magnetom od peugeota 50cc bez kod kljuca ili cdi s novjeg aeroxa...

u svakom slucaju, ne radi to... :hello: