Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zvrčanje u deklu variomata  (Posjeta: 1056 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Davor_VT

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
zvrčanje u deklu variomata
« : 12 Kolovoz, 2008, 19:40:14 »
Ljudi pozdrav. Nemam bas iskustva sa skuterima pa da pitam vas iskusnije. Prilikom voznje sa večim gasom čuje mi se zvrčanje iz dekla variomata. Sta bi to moglo biti. Imam Baotian BT49QT-12 koji ima oko 1200 km. Dosad nisam imao nikakvih problema. Pri voznji od kojih 50 km/h (s laganim gasom) sve je ok, prede ko urica.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: zvrčanje u deklu variomata
« Odgovori #1 : 12 Kolovoz, 2008, 19:47:27 »
mozda si dobio C-style rolice?
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: zvrčanje u deklu variomata
« Odgovori #2 : 12 Kolovoz, 2008, 20:06:33 »
mozda si dobio C-style rolice?

da ima te rolice skuter ne bi isao preko 30km/h, i zakucavao bi okretaje do ibera.

"Zvrčanje" moze uzrokovati mnogo stvari tako da ces tesko dobiti odgovor uz takav opis problema.

Offline Davor_VT

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zvrčanje u deklu variomata
« Odgovori #3 : 12 Kolovoz, 2008, 20:14:54 »
Zvrči onako ko kad ubacis maticu u limenku  pa malo zvoni. Skinuo sam deklo i remen je ok, sve normalno izgleda na oko.
Jel mogu ti zvukovi nastajati od rolica?
« Zadnja izmjena: 12 Kolovoz, 2008, 20:31:00 Davor_VT »

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: zvrčanje u deklu variomata
« Odgovori #4 : 12 Kolovoz, 2008, 21:37:09 »
moze od rolnica od potroseni klizaca na variomatu ,tri one plastikice na V ,moze te mehanizam od kurble zveckat (kao sto je meni) ..vidi prvo sto ti je najlakse mehanizma od kurble ..izvadis onu oprugu iz mehanizama vrati deklo i provozja se vidi hocel zveckat...ako nije to vratis..pa vidi u kakvom stu stanju rolnice i klizaci..ako su potroseni ..mjenjaj...ne mora biti ni jedno od ovoga ..moze nesto deseto ali probaj pa vidi ....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Davor_VT

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zvrčanje u deklu variomata
« Odgovori #5 : 13 Kolovoz, 2008, 07:03:42 »
Ne vjerujem da su rolice i klizači, motor ima premalo km. Sta ako je kurbla, jel mu to smeta u voznji, odnosno jel se moze sta razletiti?

Offline Robi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pitoma?a
  • Moj Skuter: Malaguti F15
Odg: zvrčanje u deklu variomata
« Odgovori #6 : 13 Kolovoz, 2008, 09:50:10 »
Ne može se razletiti ali iritira taj zvuk...Ako ima 1200km imaš garanciju,reklamiraj ga! :)
Malossi Sport
Malossi Red Sponge
Leovince ZX
Dellorto 19

Offline Davor_VT

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zvrčanje u deklu variomata
« Odgovori #7 : 13 Kolovoz, 2008, 10:44:29 »
Znači mogu se tako voziti? Ne čuje se bas jako. Ne vozim bas brzo (Na 50 km/h sve je normalno) pa to prije i nisam primjetio vjerovatno je tako od prvog dana, tek sam to čuo kad sam skinuo blokadu.