Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jedno pitanje  (Posjeta: 567 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Micky_Slick

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Ciak Majesty Bravo 1.616v
Jedno pitanje
« : 13 Kolovoz, 2008, 01:04:41 »
Znaci ovako:
Prijatelj mi ima nrg-a mc3-cu,stavili smo mu kuglice od 5.7 gr i bijele federe na lamelicama u kvacilu.
Nakon toga je on nabavio puvalicu u frenda (neka kemija sa malossi spuhom i arrow topom) neznamo uopce koji model.
Kad smo je montirali,motor se zagusio..ne dize vise okretaje ko sto je dizao i treba mu kiša isusova da vrati okretaje u nekom ˝međuubrzanju˝ (kad pustis gas pri nekoj brzini pa ga ponovo das).
trebalo bi valjda staviti druge kuglice,ali posto neznamo koji je auspuh,neznamo koji setup da stavimo.... :angry9:
Bi li mogao neko preporucuti neku tezinu kuglica koje bi mu odgovarale? (trebale bi lakse,mislim,ali koliko...) :dontknow: :help:
Burn your tyres,not your soul

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Jedno pitanje
« Odgovori #1 : 13 Kolovoz, 2008, 13:07:12 »
Probajte oko 4.5 neke rolice
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline Micky_Slick

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Ciak Majesty Bravo 1.616v
Odg: Jedno pitanje
« Odgovori #2 : 13 Kolovoz, 2008, 16:09:07 »
Probat cemo...
Burn your tyres,not your soul