Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kupnja printera  (Posjeta: 4821 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kupnja printera
« Odgovori #20 : 19 Travanj, 2014, 13:57:29 »
To je to. Ak printas rijetko trebas onaj koji ima boju sa glavom. Tricolor i crnu. Pa ak se i zastopa nova je 130kn a zamjenska 90kn. A ne ovaj sistem jedne glave i 4 tinte jer bu se glava ziher zastopala a nova je 450kn.


obzirom da me samo printanje teksta interesira, a i toner (prah) nece zapec, ciljam na laser

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupnja printera
« Odgovori #21 : 19 Travanj, 2014, 13:59:45 »
Ima kod nas dobrih boja u bocicama ne treba iz vana narucivat.
I jos nije dobro za ink jet printer da bude izložen zrakama sunca i pored radijatora jer se onda boja brze susi a kod mene radni stol je bio do prozora i  radijatora a printer ispod stola. Moram to odmaknut.
« Zadnja izmjena: 19 Travanj, 2014, 14:06:45 ivanm »

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Kupnja printera
« Odgovori #22 : 19 Travanj, 2014, 14:35:53 »
A koji bi printer (laser, c/b) bio trenutno najisplativiji za po doma? Isto je bitno da je cijena tonera (makar zamjenskog ili punjenja) prihvatljiva.
Samsung ML-1675 cijena je oko 500kn. Crno bijeli laserski printer. Znači već više od godinu dana mi stoji da ima 0% u toneru, a tek sam ga nekidan zamijenio jer je odlično printao do tad, tek od nekidan bi boja izblijedila nakon dan-dva. Punjenje 190kn, novi zamjenski toner 200kn. S njim isprintaš 1500-2000 stranica. Za kućnu uporabu, printanje skripti, knjiga i za faks je best buy.

Neznam zašto iko više kupuje ink-jet pisače jer im u amaterskoj uporabi nevidim niti jednu prednost u odnosu na laserski (osim cijene).

Sa HP-om sam ima najgora iskustva i u životu izbjegavam sve šta ima oznaku na sebi HP, počevši od laptopa pa nadalje.

EDIT: Tek sad vidim da ga je teško naći u dućanima. Prije ga je bilo na svakom koraku i prije 3 godine sam ga platio 600.00 kn. A čini mi se da ga uz cestu vidim na nekoj reklami.

EDIT 2: Evo naša sam ga vamo http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.23729EF6-58F0-4217-8C21-4BC85EE7BA50.aspx Dakle ispod 500 kn. A i zamjenski toner je 150 kn https://www.svijet-medija.hr/art/toner-orink-samsung-mlt-d1042s-or-lsmld104-boja-crna/36645 Normalna stvar, čim sam ga ja kupio, odma sljedeći dan došlo sniženje :toothy11:

Gledao sam i tonere na ebayu i mogu se naći za 100 kn, al problem je šta su iz Amerike pa udru veliku poštarinu pa se ne isplati.
« Zadnja izmjena: 19 Travanj, 2014, 15:01:19 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kupnja printera
« Odgovori #23 : 19 Travanj, 2014, 14:54:29 »
E tih 500kn za toliki broj stranica teksta i da ne moram brinut da ce boja zapec je tocno sto mi treba

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupnja printera
« Odgovori #24 : 19 Travanj, 2014, 14:58:56 »
Odi do chipoteke kod eladia ili do adm-a ili future-it. Pusti taj centro.hr na miru.. Eladio ti je u arena centru.