Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Soundbar zvucnici ?  (Posjeta: 2539 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4274
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Soundbar zvucnici ?
« : 31 Listopad, 2013, 20:58:20 »
Jel ima ko iskustva sa takvom vrstom zvuka?
Znam da ne moze bit bas ko 5.1 al opet, nekad je prostor problem, pa je to jedina ok solucija, a opet mi se cini bolje od tv zvucnika...

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Odg: Soundbar zvucnici ?
« Odgovori #1 : 31 Listopad, 2013, 21:29:26 »
Ja ga imam neki NoName u spavačoj sobi. Sistem sa subwooferom. Dobar je jer poboljša zvučnu sliku ali kad žena spava pored mene upalim zvuk s televizora jer ovo je prejako malo.
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Soundbar zvucnici ?
« Odgovori #2 : 02 Studeni, 2013, 01:09:44 »
Ima frend,pljunul je oko 5500kn al meni je to bezveze,nemre dočarat pravi 5.1 a ne košta baš malo,ovi kaj su jeftiniji su pretpostavljam još gori jer ni ovo me nije baš oduševilo,moje mišljenje

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4274
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Soundbar zvucnici ?
« Odgovori #3 : 02 Studeni, 2013, 03:26:43 »
ma dobro, i mislim da nebi moglo nadomjestit 5.1 , ali opet, ako nema mjesta u prostoriji, ostaje solucija stereo zvucnika, 2.1 u najboljem slucaju (nekih skromnih dimenzija), da li se isplati ic na soundbar sa subom ili ostat na stereo sa subom ?

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Soundbar zvucnici ?
« Odgovori #4 : 02 Studeni, 2013, 09:38:38 »
Ja ga imam neki NoName u spavačoj sobi. Sistem sa subwooferom. Dobar je jer poboljša zvučnu sliku ali kad žena spava pored mene upalim zvuk s televizora jer ovo je prejako malo.
i taj zvuk s tva kad je jako tiho, i kad veća buka dolazi izvana (promet, kiša,...), je svejedno problem  :toothy3:
uz to ja imam i mali woofer u tvu, tako da vise ni sam neznam sta cu..  :uff: sve se počelo svoditi na bezvučno gledanje  :toothy11:  :zubo:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Soundbar zvucnici ?
« Odgovori #5 : 03 Studeni, 2013, 22:02:26 »
ma dobro, i mislim da nebi moglo nadomjestit 5.1 , ali opet, ako nema mjesta u prostoriji, ostaje solucija stereo zvucnika, 2.1 u najboljem slucaju (nekih skromnih dimenzija), da li se isplati ic na soundbar sa subom ili ostat na stereo sa subom ?
Ak imaš već pa bar i 2.1 za gledanje filmova nema smisla ić na taj soundbar,pogotovo neki skuplji ko taj kakav je uzel frend,sad neznam koliku si svotu mislil dat al ak hoćeš radit upgrade kućnog kina a nemaš prostora dobar je recimo Focal Sib&Cub 5.1 komplet,5 malih zvučnika koji se daju svugdje zbuksat i woofer,cijena je oko 4500kn s tim da ti treba još i receiver