Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: blokator klipa  (Posjeta: 1116 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neco1995

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Baotian rocky 50
  • MojSpuh: Leo vince TT
blokator klipa
« : 13 Rujan, 2013, 20:32:48 »
maloprije procita na netu da je stetno blokirati klip kad se skida variomat, ja sam to skoro uradio pa sam se sad malo zabrinuo da nisam nesto zezno, uglavnom nije se nista culo da je puklo  i uspjesno sam zategao seraf na variomatu. Sta mislite  jel sve ok u masini??? poz

Offline Laviper

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 355
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 300ie
Odg: blokator klipa
« Odgovori #1 : 13 Rujan, 2013, 20:50:45 »
maloprije procita na netu da je stetno blokirati klip kad se skida variomat, ja sam to skoro uradio pa sam se sad malo zabrinuo da nisam nesto zezno, uglavnom nije se nista culo da je puklo  i uspjesno sam zategao seraf na variomatu. Sta mislite  jel sve ok u masini??? poz

ne preporuca se blokiranje klipa ( spagom kroz rupu svjecice i sl) jel mozes radilicu bacit van centra, mislim da ti je daleko jeftinije kupit/napravit alat za blokiranje variomata, ili kod nekih skutera to mozes jednostavno vilastim kljucem ili produzetkom gedore puno lakse i bezbolnije  blokirat vrtnju

a jel nesto otislo ili ne znat ces kad upalis masinu  :icon_biggrin:  ako nisi ko divljak to radio nebi trebalo nista bit...

Offline neco1995

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Baotian rocky 50
  • MojSpuh: Leo vince TT
Odg: blokator klipa
« Odgovori #2 : 13 Rujan, 2013, 20:55:36 »
ma upalio sam i vec preso 2000 km od toga , radi sve ok. al' reko da nisam nesto olabavio pa da ne ode skoro  ;D ;D ;D

Offline Laviper

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 355
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 300ie
Odg: blokator klipa
« Odgovori #3 : 13 Rujan, 2013, 20:57:34 »
ma upalio sam i vec preso 2000 km od toga , radi sve ok. al' reko da nisam nesto olabavio pa da ne ode skoro  ;D ;D ;D

Pređes 2k kilometara i onda tek ides pitat jel zdravo  :drunken_smilie:  ak se nije do sad nis razvalilo, ni nece, valda  ;D

Offline neco1995

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Baotian rocky 50
  • MojSpuh: Leo vince TT
Odg: blokator klipa
« Odgovori #4 : 13 Rujan, 2013, 21:06:58 »
prije mi ni na kraju pameti nije bilo da se nesto moze iskriviti  ili puci, sta sam znao! sam sam procito pa se malo prepooooo  :icon_biggrin:

Offline neco1995

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Baotian rocky 50
  • MojSpuh: Leo vince TT
Odg: blokator klipa
« Odgovori #5 : 13 Rujan, 2013, 21:21:04 »
jos da nesto upitam u vezi rolnica,  na 6000 sam promijenio rolnice stavio od 5 grama,  ali sam starim je isao bolje, a stare su laske i ona plastika je citava okolo na 6000 se nije ni malo potrosila, imam neku vagu digitalnu ali nema zareza pa neznam tacno koliko su serijske role. za njih pokazuje 4 gr, a ove nove 5 gr. kako  sa ovima ide 65-66 a sa satrim je isao 70 i imao bolje ubrzanje. aj dobro za ubrzanje razumijem zato sto su lakse  a za krajnju ne kontam. zar nebi trebo sa tezim imati vecu a ne manju krajnju????

Offline Laviper

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 355
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 300ie
Odg: blokator klipa
« Odgovori #6 : 13 Rujan, 2013, 21:25:48 »
jos da nesto upitam u vezi rolnica,  na 6000 sam promijenio rolnice stavio od 5 grama,  ali sam starim je isao bolje, a stare su laske i ona plastika je citava okolo na 6000 se nije ni malo potrosila, imam neku vagu digitalnu ali nema zareza pa neznam tacno koliko su serijske role. za njih pokazuje 4 gr, a ove nove 5 gr. kako  sa ovima ide 65-66 a sa satrim je isao 70 i imao bolje ubrzanje. aj dobro za ubrzanje razumijem zato sto su lakse  a za krajnju ne kontam. zar nebi trebo sa tezim imati vecu a ne manju krajnju????

pa naravno da je tromiji ako si teze rolice. uzmi staru rolicu i idi u zlatarnu il tako nes usminkaj tetu lijepo zamoli da ti izvaze precizno pa budes znao kolko tocno je , i te stavis. Sto se tice tih fori lakse rolice manja krajnja i obrnuto, nije bas da ta logika u potpunosti pije vodu pa se nemoj oslanjat na to, al ako nisi dugo mjenjao remen, lako moguce da je on potrosen pa nemoze vise ic ko prije...

Offline neco1995

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Baotian rocky 50
  • MojSpuh: Leo vince TT
Odg: blokator klipa
« Odgovori #7 : 13 Rujan, 2013, 21:34:59 »
Hvala ti puno!

Offline Laviper

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 355
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 300ie
Odg: blokator klipa
« Odgovori #8 : 13 Rujan, 2013, 21:54:19 »