Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zamjena nardo replica za zxa!!!!!  (Posjeta: 1080 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
zamjena nardo replica za zxa!!!!!
« : 04 Kolovoz, 2008, 18:31:02 »
 :headbang: ekipo imam areu 51 i imam nardo na njoj koji je ocito prejak, pa bi htjeo zamjenu za zxa s kojim bi puno bolje radila area,minarelli. kojiput nabere po satu bez beda 80kmh a kojiput kad poludi 94kmh po ravnom!! a nizbrdo 104 kmh, nebi vjerovali. a imam samo crveni centralni al neznam koje rolice imam gore al je jako brza area.

naperem dosta drugih skutera... :hello: molim neku zamjenu stoprije to bolje...HVALA!! :help:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: zamjena nardo replica za zxa!!!!!
« Odgovori #1 : 04 Kolovoz, 2008, 18:33:13 »
dosao i ti napokon, al da ga jeb. nemos tako uletiti

lol

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?board=3.0 tu otvori temu i predstavi se

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?board=10.0 tu otvori oglas da mjenjas narda za zx-a minarelli masina i stavi sliku  :icon_thumright:



It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: zamjena nardo replica za zxa!!!!!
« Odgovori #2 : 04 Kolovoz, 2008, 18:42:37 »
OK KOMPA :dontknow:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: zamjena nardo replica za zxa!!!!!
« Odgovori #3 : 05 Kolovoz, 2008, 00:38:00 »
ajd samo tko ti je stavio crveni centralni na serijski skuter ???

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: zamjena nardo replica za zxa!!!!!
« Odgovori #4 : 05 Kolovoz, 2008, 21:45:52 »
pa sta to nije ok?? ili?? malaguti sa motori hr mi je reko da je to ok...nije lose i skut u startu skace ;D

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: zamjena nardo replica za zxa!!!!!
« Odgovori #5 : 05 Kolovoz, 2008, 22:03:11 »
pa sta to nije ok?? ili?? malaguti sa motori hr mi je reko da je to ok...nije lose i skut u startu skace ;D


pa sta onda sto ti je rekao, krivo ti je rekao

 :dontknow:

za tebe je serijski ili nesto tvrđi od njega bijeli malossijev zakon

treba se igrat s rolicama, a ne trpat sto tvrđi centralni, i s njim peglat rupe a krajnja brzina u banani,to se tako ne radi :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 05 Kolovoz, 2008, 22:07:26 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: zamjena nardo replica za zxa!!!!!
« Odgovori #6 : 05 Kolovoz, 2008, 22:22:43 »
imam doma bjeli centralni koji sam bio kupio bio za jet force al ga nisam montirao jer sam ga prodao. jel ce pasati na arei? jel ce mi bit bolja maximala s bjelim i ak se s rolicama malo poigram...oko kolko grama bi bilo ok da mu stavim?? 4.0grama ili?? znam da serijski area ima 6.5grama...

pokusava tu max brzinu srediti vec jednom...hvala puno ak ces mi uspjeti pomoci :toothy10:
jel me mozda i nardo jebe sto kojiput ide 80 a kojiput 95?? jel je jaci nardo od zxa ili??

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: zamjena nardo replica za zxa!!!!!
« Odgovori #7 : 05 Kolovoz, 2008, 23:11:29 »
imam doma bjeli centralni koji sam bio kupio bio za jet force al ga nisam montirao jer sam ga prodao. jel ce pasati na arei? jel ce mi bit bolja maximala s bjelim i ak se s rolicama malo poigram...oko kolko grama bi bilo ok da mu stavim?? 4.0grama ili?? znam da serijski area ima 6.5grama...

pokusava tu max brzinu srediti vec jednom...hvala puno ak ces mi uspjeti pomoci :toothy10:
jel me mozda i nardo jebe sto kojiput ide 80 a kojiput 95?? jel je jaci nardo od zxa ili??

Probaj stavit 4.0grama pa vidi ako ćeš biti zadovoljan (trebale bi biti ok), nardo ti može uništit mašinu jer je dosta jak spuh koji zahtijeva visoke okretaje kojemu pruža due+, tpr, stage 6racing a nikako nije preporučljiv za serijalu a po meni ni za base kit jer ga dosta prije razvali a skuter ide kojih max 8km/h više!